Водій Cybertruck керував пікапом у окулярах віртуальної реальності від Apple: відео

Відео, де власник сріблястого Tesla Cybertruck керує автомобілем у новій гарнітурі віртуальної реальності, стало “вірусним” в мережі й навіть викликало шквал критики від американського високопосадовця.
Очевидці помітили  на дорозі водія Cybertruck в окулярах віртуальної реальності  - Auto24

Tesla Cybertruck

logo6 лютого, 21:20
logo0
logo0 хв

Очевидці зняли на відео власника Tesla, коли той кермував своїм Cybertruck в окулярах віртуальної реальності Apple, використовуючи вбудований автопілот.

Також цікаво: Працівники Tesla будуть жити на заводах компанії

Нещодавно представлений Apple Vision Pro — це переносні окуляри віртуальної реальності, які вміють накладати програми на зображення реального світу, слідкуючи за очима власника, і використовуючи руки для вибору параметрів або зміни екранів. Конструкція гарнітури може значно перекривати користувачеві периферійний зір.

Apple Vision Pro

Технологія автономного водіння (FSD) від Tesla, якою оснащений Cybertruck, все ще вимагає, щоб водій був пильним і обізнаним, а також був готовим взяти на себе керування, якщо напівавтономна система виявить небезпеку або вимкнеться.

Читайте також: Власники пікапа Cybertruck виявили недоліки, які приховувала Tesla

Тобто, конструктивні особливості обох систем протилежні одна одній, а тому використання гарнітури віртуальної реальності та автопілоту разом може бути небезпечним.

Оригінальне відео зібрало понад 24 мільйони переглядів і викликало ряд відгуків, а також попередження від високопоставленого урядовця США.

Міністр транспорту США Піт Буттігіг опублікував відео на своїй сторінці X, зазначивши: «Нагадування: УСІ просунуті системи допомоги водієві, доступні сьогодні, вимагають, щоб водій постійно контролював і повністю брав участь у керуванні».

Також цікаво: Власник сріблястого Cybertruck пофарбував його в фіолетовий

Цікаво, що деяких користувачів X обурила поведінка власника Cybertruck. Один з них заявив: «Настав час провести повне розслідування щодо автопілота від Tesla й або сертифікувати його, або видалити з ринку», у той час, як інший запитав: «Як уряд поводитиметься з тими, хто наражає інших на небезпеку поведінкою, подібною до цієї на відео?»