Водія, якого втретє спіймали п’яним за кермом, відправили за ґрати

Жителя Тернопільського району двічі виймали п’яним з-за керма автомобіля, двічі штрафували й позбавляли права керування, але втретє терпець увірвався…
Що буде, якщо без прав п’яним сідати за кермо - Auto24

ФОТО: Колаж Авто24|

Поліція двічі цього водія попереджала, суд стільки ж разів карав, але тому було замало...

logo3 лютого, 10:20
logo0
logo0 хв

За невиконання судового рішення про заборону управління транспортним засобом любитель їздити у стані алкогольного сп’яніння відправиться за ґрати на два роки.

Таке рішення прийняв Тернопільський міськрайонний суд, визнавши колишнього водія в умисному невиконанні постанови суду. Про це повідомляє обласна прокуратура.

Читайте також На тернопільські поля закупили гусеничні трактори масою 18 тонн: що вони робитимуть

Чоловік просто нахабно проігнорував судову ухвалу (ч. 1 ст. 382 КК України), сів знову сів за кермо й в чергове п'яним попався за управління ТЗ. І це вже було не перший раз і не другий.

Перше правопорушення за ч. 1, 2 ст. 130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, яка перебуває у стані алкогольного сп’яніння) у вересні 2023 року прокурори Тернопільської окружної прокуратури довели у суді. Тоді його позбавили права керувати авто на рік.

Читайте також Офіційно міст у Теребовлі на Тернопільщині реконструювали, а насправді – збудували новий

У квітні 2024 року цей чоловік знову фігурував у суді за нове правопорушення. Тоді його за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння позбавили права управління на три роки. Не допомогло.

Колишній водій вперто ігнорував рішення суду. Вже наступного місяця, 2 травня 2024 року, в селі Великий Глибочок Тернопільського району працівники патрульної поліції зупинили транспортний засіб Mercedes-Benz, за кермом якого перебував уже двічі позбавлений права керування транспортним засобом чоловік. Так з’явилася ще одна справа, яку скерували до суду.

Читайте також Аварійні бригади енергетиків Тернопільщини пересядуть з "буханок" на пікапи

Звинувачення прокуратура знову довела. Оскільки підсудний проігнорував попереднє рішення і своїм новим вчинком не виконав постанови суду, що набрала законної сили, чим порушено один з основних принципів судочинства – обов`язковість судових рішень, його тепер притягнули до кримінальної відповідальності.

Два роки ув’язнення мають допомогти засудженому добре подумати над своїми вчинками: за ґратами буде час не тільки подумати, але й зробити висновки.