Volkswagen Amarok першого покоління повернувся на конвеєр

VW Argentina оголосив про початок виробництва сильно оновленого першого покоління Amarok, яке дебютувало ще в 2009 році. Повідомляється, що пікап продаватиметься на ринках Латинської Америки.
Volkswagen відновив виробництво Amarok першого покоління - Auto24

ФОТО: VW Argentina|

Оновлений Volkswagen Amarok

logo9 липня, 18:40
logo0
logo0 хв

Як передає Carscoops, Volkswagen Argentina опублікував офіційне зображення моделі. Відомо, що виробництво пікапа вже відновили. Компанія позиціонує його, як модель 3-го покоління, проте насправді масштабний фейсліфт першого покоління.

Читайте також: З'явились перші офіційні зображення нового електричного кросовера від Volkswagen

Цікаво, що VW Amarok другого покоління, який створено на базі Ford Ranger, вже доступний на різних світових ринках, зокрема у Європі. Зображення пікапа дозволяє зрозуміти, що Volkswagen суттєво змінив передню частину, надавши авто свіжих стилістичні елементи від останніх моделей VW.

Виробнича лінія старого VW Amarok V6 на заводі в Хенераль Пачеко в Аргентині

Amarok отримав нові фари й фірмову світлову смугу Volkswagen. Окрім цього, пікап має новий дизайн легкосплавних дисків. Очікується, що зміни дизайну задньої частини будуть незначними, ймовірно, зосередженими на стилі задніх ліхтарів.

Також цікаво: Volkswagen пересаджує топменеджерів з Porsche на Volkswagen та Audi

Жодних технічних подробиць моделі не розкривають, проте інсайдери повідомляють, що новинка використовуватиме агрегати старого авто. Йдеться про турбодизельні 3,0-літровий V6 та менший дволітровий чотирициліндровий агрегат. Швидше за все, VW продовжить пропонувати версії вантажівки з однією та подвійною кабіною.