Виробництво VW ID.7 в США відкладається на невизначений термін

Автовиробник вказав, що відклав старт виробництва ID.7 у США через «ринкові умови». Для українців це означає, що отримати електричний флагман в якості дешевого “битка” не вийде. Єдиним варіантом придбати його задешево все ще залишається ринок Китаю.
Volkswagen відклав виробництво VW ID.7 в США  - Auto24

ФОТО: Volkswagen|

Volkswagen ID.7

logo22 травня, 21:17
logo0
logo0 хв

Раніше Volkswagen повідомляв, що презентує модель на ринку США в третьому кварталі цього року, як модель 2025 року. Однак тепер стало відомо, що цього так і не відбудеться. Компанія не надала точних причин, або детальної інформації, які саме ринкові умови змусили її відкласти виробництво. Проте, експерти Electrek поділились власним баченням ситуації.

Читайте також: Один з перших в Україні Volkswagen ID.7 порівняли з ID.3 та ID.4

На їх думку, більшість автовиробників вважають, що американці полюбляють лише кросовери й позашляховики й компанія Volkswagen не є виключенням. Модель ID.7 представлена лише в кузовах седан та універсал, тому, ймовірно, керівники бренду вирішили, що електромобіль не матиме попиту.

До того ж продажі Volkswagen у США не є такими високими як на інших ринках. Попри те, що ринок електромобілів в Америці за перший квартал цього року зріс на 13%, продажі VW впали на 3%. Частково це пов’язано з новими моделями ID.4 2024 та ID.Buzz, які мають незабаром надійти у продаж.

Також цікаво: Volkswagen показав найпотужніший універсал ID.7 GTX та "прокачаний" ID.3 GTX

Однією з таких моделей мав також бути ID.7, проте тепер відомо, що поки седан не буде представлено на ринку. Продажі моделі в Китаї не є надто рекордними, адже китайські бренди захоплюють все більшу частку ринку.

Навіть попри це, Volkswagen каже, що флагманський седан «став промисловим стандартом, отримавши різні міжнародні нагороди». Водночас повідомляється, що в Німеччині попит на ID.7 в кузові універсал перевищив очікування.

Читайте також: Продажі Volkswagen ID.7 провалились на найбільшому ринку світу

Можливо, саме через це автовиробник вирішив зосередитись на домашньому ринку, замість того, щоб налагоджувати виробництво на новому континенті.