Xiaomi на своєму мегазаводі збирає один автомобіль за 76 секунд: відео

Китайський техногігант, який нещодавно представив світові свій перший власний електромобіль Xiaomi SU7, поділився кадрами роботи свого конвеєра.
Як збирають автомобілі Xiaomi: відео - Auto24

Процес збірки Xiaomi SU7

logo5 квітня, 16:00
logo0
logo0 хв

Засновник, голова правління та генеральний директор Xiaomi – Лей Цзюнь, повідомив, що компанія збирає 40 автомобіль на годину. Це означає, що абсолютно новий SU7 сходить з конвеєра кожні 76 секунд.

Читайте також: Перший електромобіль від Xiaomi виявився значно дешевшим за Tesla Model 3

Такого результату досягли завдяки високій автоматизації виробничої лінії та застосуванням під час збірки 700 інтелектуальних роботів. Роботи виконують різноманітні завдання, такі як: транспортування деталей, а також їх перевірка та встановлення.

Як зазначив голова компанії, в кузовному цеху працює 20 співробітників та 381 робот. На одну робочу станцію встановлено вісім “роботизованих рук” (по чотири з кожного боку автомобіля), які встановлюють кузовні панелі та займаються їх підгонкою.

Також цікаво: За першим електричним Xiaomi вишикувалася черга на сім місяців

Також роботи встановлюють скло та панорамний дах. Загалом на збірку одного кузова витрачається менше ніж 30 секунд. Як стверджує Xiaomi – це вдвічі швидше, ніж у інших автовиробників. Подібна система встановлена й у фарбувальному цеху. Компанія вважає що використання роботизованих систем є більш ефективним за людей-операторів.

Xiaomi планує досягти показника продажів у 100 000 одиниць на рік у 2024 році та до 900 000 одиниць протягом наступних трьох років. Для цього компанія перед початком продажів почала надавати SU7 блогерам та інфлюенсерам і схоже, досягнула бажаного.

Читайте також: Як автогіганти відреагували на згортання автомобільного проєкту Apple

Всього за перші пів години з моменту відкриття замовлення компанія отримала 50 000 запитів на бронювання. Через 24 години вони отримали 90 000 бронювань. Компанія вже почала поставки автомобілем клієнтам.