Пункт пропуску "Ягодин" повністю відкрився для вантажівок

Прикордонна та митна служби України повідомили про розблокування польськими фермерами пункту пропуску "Ягодин – Дорогуськ" для вантажних автомобілів.
Ягодинпрацюжє в штатному режиму - Auto24

ФОТО: Ілюстративне ІА Укрінформ|

МАПП "Ягодин"

logo22 квітня, 16:00
logo0
logo0 хв

Міжнародний автомобільний пункт пропуску практично простоював для вантажівок з 9 лютого в сторону Польщі, хоча в Україну транспорт потрохи йшов. О 13:40 22 квітня фермери повністю зняли облогу, що відразу ж поновило повноцінне функціювання митно-прикордонних постів по обидві сторони кордону.

Нині, як повідомляють Держслужби обох наших відомств, МАПП “Ягодин” та з протилежного боку “Дорогуськ” оформлення та пропуск через кордон ТЗ в обох напрямках здійснюють у звичному робочому режимі. А це один з найбільших вантажних пунктів пропуску з Польщею.

Читайте також Польські фермери замінили державу: вони самі вирішують, хто має перетинати кордон

Найближчої доби пункт пропуску “Ягодин” планує вийти на доблокадні показники оформлення вантажного та пасажирського транспорту. Весь посадовий штат прикордонників та митників уже долучений до змінної роботи.

Також в штатному режимі працюють ветеринарні, фітосанітарні та інші служби й структурні підрозділи транспортного переходу.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня польський прем'єр-міністр Дональд Туск закликав фермерів-протестувальників припинити блокування кордонів, оскільки після нищівних російських розстрілів українських міст та сіл сусідам потрібно допомагати, а не утискати.

"Ми не можемо жодним чином завдати шкоди Україні в ситуації, коли там йде війна. Хочу попередити будь-кого в Польщі не робити нічого, щоб хоч якось зашкодити Україні", – заявив Дональд Туск.

Читайте також На українсько-польському кордоні знову черги: як проїхати без тривалого очікування

Ось тільки допоки неясно, як надовго пункт пропуску залишатиметься вільним для перевізників. Адже досі блокуються для вантажного транспорту пункти пропуску