Як може виглядати новий Audi A7 Avant: фото

Німецький автовиробник готує нову версію універсала й презентує її у 2025 році. Модель вже декілька разів помічали під час передсерійних тестувань.
Дизайнер показав, як може виглядати Audi A7 Avant 2025 - Auto24

ФОТО: lars_o_saeltzer|

Неофіційне зображення Audi A7 Avant

logo23 лютого, 19:30
logo0
logo0 хв

Віртуальний художник Larson Design, також відомий як lars_o_saeltzer у соціальних мережах, створив неофіційний рендер майбутнього Audi A7 Avant. До цього він також створив нові Q3 та Q5.

Читайте також: Audi A7 Avant 2026 помітили на дорозі в камуфляжі

Дизайнер уявив Audi A7 Avant наступного покоління, як великий універсал, оснащений як м’яким гібридом, так і гібридними силовими агрегатами, який до того ж виглядає більш ефектно, ніж поточний Audi A6 Avant.

Модель A7 Avant не нова. Фактично, це продовження лінійки A6 avant. Річ у тім, що керівництво Audi вирішило змінити номенклатуру своїх моделей. Тепер автомобілі з ДВЗ та частковою електрифікацією матимуть непарні числа в назві, а електричні моделі – парні. Таким чином, A4 перетвориться на A5, A6 стане A7 і так далі.

Також цікаво: Крутезне купе Audi продали за 25$: в чому причина

Загалом, рендер виглядає досить реалістично й помітно, що автор врахував усі нюанси зовнішності нового авто, які стали очевидними після появи фото тестового прототипу в камуфляжі.