Зарядка Volkswagen ID Wallbox Charger доступна для замовлення за 399 євро

Покупці отримають настінний зарядний блок значно раніше, ніж сам електрокар ID 3.
Зарядка Volkswagen ID Wallbox Charger доступна для замовлення за 399 євро

ФОТО: Volkswagen|

Зарядка Volkswagen ID Wallbox Charger

logo15 червня 2020, 10:50
logo0
logo0 хв

Першому електрокару німецької марки – ID3, виправили помилки в електроніці. Батарейні хетчбеки почнуть передавати клієнтам у вересні, тож саме час забезпечити покупців і домашніми зарядними станціями.

Також цікаво: Volkswagen ID3 коштуватиме дешевше за Golf

Настінний блок живлення Volkswagen ID Wallbox Charger розроблявся, у першу чергу, саме для ID3, хоча зможе заряджати й інші електрокари німецького виробника. Пристрій був анонсований ще восени минулого року, а тепер Volkswagen відкрив прийом замовлень.

Зарядка доступна у трьох виконаннях, що відрізняються не за потужністю (усі оснащені кабелем Type 2 з пропускною здатністю 11 кВт), а за рівнем підключення. Чарджер початкового рівня може зарядити ID 3 з акумулятором на 58 кВт/год від 0 до 100% за 6 годин – “у п’ять разів швидше, ніж від звичайної розетки для домашнього живлення”. Такий девайс оцінюється у 399 євро.

Другий – ID Charger Connect, забезпечує такі ж характеристики, але дозволяє інтегрувати її у систему “розумний дім”, керувати пристроєм та контролювати процес зі смартфону за допомогою WLAN або LAN підключення (опційно LTE). Така зарядка коштує 599 євро.

Топовий ID Charger Pro, оцінений у 849 євро, підтримує стандарт зв’язку LTE і забезпечений можливістю безкоштовного оновлення протягом усього сроку служби.

Наразі Volkswagen відкрив книги замовлень лише у восьми європейських країнах, і повідомляє, що перші замовники вже отримали свої зарядки.

Фото: домашня зарядна станція Volkswagen ID Wallbox Charger / Volkswagen

“Volkswagen також встановлює нові стандарти для зарядки у сегменті. Ми будуватимемо повноцінну мережу зарядних станцій протягом найближчих місяців”, – зазначив Томас Ульбріх, член ради управління бренда Volkswagen, відповідальний за електронну мобільність.

Сам електрокар Volkswagen ID3, також буде запропонований у трьох версіях, котрі відрізняються ємністю акумуляторів, та обіцяють запас ходу від 330 до 550 кілометрів.

Дивіться також: 29 електрокарів перевірили на запас ходу в реальному житті