З'ясована причина самозаймання електромобілів Hyundai

В усіх випадках винним був дрібний дефект тягової батареї.
З'ясована причина самозаймання електромобілів Hyundai
logo9 березня 2021, 14:02
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Компанія Hyundai оприлюднила результати розслідування випадків самозагорання електрокарів Kona Electric, проведеного спеціальною комісією Міністерства транспорту Південної Кореї. Виявилось, що причиною пожеж були недоліки в акумуляторах LG Chem.

Дізнайтесь також: Mercedes-Benz та Geely представлять кросовер Smart у вересні

Експерти південнокорейського міністерства інфраструктури і транспорту у своєму розслідуванні дійшли висновку, що причиною самозагорання став загнутий анодний язичок на тяговій батареї. Мінтранс встановив, що через виробничий дефект контакти літій-іонного акумулятора замикалися, що, за певних умов, могло спричинити пожежу. Комісія підкреслила: всі браковані батареї були випущені на заводі LG Chem в китайському місті Нанкін.

Постачальник батарей – компанія LG Chem, свою провину не визнає і заявляє, що поки не ознайомлений з офіційними результатами комісссії. Виробник акумуляторів наполягає, що в ході численних тестів проблему відтворити не вдалося, а самозаймання кросоверів – наслідок некоректної роботи програмного забезпечення, розробленого Hyundai для швидкої зарядки.

Компанія Hyundai вже оголосила, що замінить тягові батареї на всіх електромобілях, що потрапляють в групу ризику – відклична кампанія коштуватиме близько одного мільярда доларів. Закуповувати акумулятори у LG Chem фірма більше не планує, натомість обрала у якості постачальників фірми SK Innovation та CATL.