Прем'єра спортивної модифікації Octavia RS відбудеться третього березня на Женевському автосалоні, а у продаж новинка надійде спочатку в дорожчому виконанні iV з гібридною силовою установкою.

Неофіційний Twitter-канал SkodaNews розмістив фото сторінки з документу, призначеного виключно для очей офіційних дилерів чеської марки. Він містить інформацію про графік виходу різних версій Octavia.

Дивіться також: Bugatti показала три таємних гіперкара, котрі могли замінити Veyron

Четверта генерація Octavia була представлена восени минулого року, спортивну версію RS притримали для прем’єри на Женевському автосалоні. Виробник повідомив лише про Octavia RS iV – ліфтбек та універсал з модними плагін-гібридними агрегатами на базі бензинового 1.4 TSI (242 к.с.). Саме такі машини почнуть отримувати дилери в червні цього року.

А слідом за ними, якщо вірити фотографії клаптика паперу, прибудуть ще дві версії RS: з 2-літровим бензиновим TSI потужністю в ті ж 242 сили та 2-літровим турбодизелем TDI на 200 коней. Їх продажі стартують в кінці серпня.


У списку силових агрегатів для Octavia 2020 також можна помітити Octavia 4×4 (так позначений високий універсал Scout), котрому призначений 197-сильний бензиновий турбомотор об’ємом 2 літри. Він також приєднається до лінійки Octavia в кінці серпня.

Також цікаво: Dacia везе до Женеви дешевий електричний кросовер, який виведе на ринок у 2022 році