Які є альтернативи російським автосигналізаціям

Автовласники, які свого часу встановили на автомобіль російські автосигналізації Starline чи Pandora та опинились без захисту, тепер шукають альтернативи російським автосигналізаціям.
Альтернативи російським автосигналізаціям: ціни, огляд
logo28 червня 2022, 09:37
logo0
logo0 хв

На жаль, серед українських автовласників до 2022 року російські охоронні системи були дуже популярними. Мова йде про Starline, Pandora, Pandect, Призрак тощо. Однак з перших днів війни вони пожалкували про свій вибір. Користувачі таких автосигналізацій зіткнулися зі збоями, деякі системи зовсім перестали працювати або зникла можливість керувати й отримувати зворотний зв’язок через додаток. До того ж покупка російських систем охорони не лише приносить податки до бюджету країни-агресора, які фінансують війну в Україні, але також може призвести до передачі персональних даних ворогові.

До речі Які онлайн-навігатори слід видалити зі смартфонів

Водночас, на українському ринку автоелектроніки є достойні альтернативи російським автосигналізаціям. Серед систем світового рівня, які зараз працюють в Україні, варто відзначити: Benish Guard, Convoy, Eurosec GSW can, Magnum, Platinum, Vam System, Vodafone Guardian. Розглянемо їх детальніше.

Benish GUARD

Супутникова протиугінна система з фіксацією удару, нахилу та переміщення. Реагує на несанкціоноване увімкнення запалення, відкриття автомобіля, рух автомобіля з вимкненим запаленням (евакуація). Основна перевага системи – наявність власного диспетчерського центру Benish GPS, співробітники якого миттєво реагують при надходженні сигналів тривоги. У разі, якщо зловмисник намагається викрасти автомобіль, диспетчер одразу ж спрямовує патруль поліції до місця розташування авто.

Для безпеки автовласника передбачена тривожна кнопка, після натискання якої диспетчер моментально отримує повідомлення про тривожну ситуацію і далі діє згідно з протоколом. Ідентифікація власника та деактивація режиму охорони відбувається шляхом введення персонального коду на клавіатурі або за допомогою безконтактної мітки. Головний недолік – висока вартість системи та необхідність абонентської плати.

Benish GUARD
Країна виробництва Ізраїль
Ціна $ 299 – 1499
Реагування на тривоги диспетчерський центр та самостійно

Також цікаво експеримент з угону авто з системою Benish GUARD

Convoy

Автомобільна охоронно-трекінгова GSM-система інформує власника об’єкта, що охороняється без обмеження на відстані. Керується за допомогою штатного брелока автомобіля або за телефоном. Повідомлення про тривогу надходить у вигляді смс або дзвінка автовласнику, а також у мобільному додатку. За допомогою програми можна дистанційно ставити та знімати режим охорони, керувати сервісними пристроями, здійснювати запуск та зупинку двигуна автомобіля.

Convoy
Країна виробництва Китай
Ціна $ 100 – 230
Реагування на тривоги самостійно

Magnum GSM

Автомобільна GSM сигналізація, яка у випадку загрози та тривожних подій повідомляє власника автомобіля голосовим повідомленням через телефон або SMS-повідомленням. Також містить вбудований GPS модуль і передає інформацію про місцезнаходження та пересування в мобільний додаток. Для оперативного керування можна використовувати штатні брелоки автомобіля.

Magnum
Країна виробництва Україна
Ціна $ 100 – 310
Реагування на тривоги самостійно

Також цікаво яку автосигналізацію роблять в Україні

EUROSEC GSW can

З’явилася в Україні відносно нещодавно. Охоронна GSM сигналізація з функцією моніторингу та контролем удару та нахилу по автомобілю. Управління сигналізацією за допомогою штатного брелока авто або штатної функції безключового доступу. Завдяки наявності вбудованого GPS модуля можна відстежувати місцезнаходження та маршрут пересування на карті. Дані відображаються в мобільному додатку, а при фіксації спроби угону автовласнику необхідно реагувати самостійно.

EUROSEC GSW can
Країна виробництва Литва
Ціна від $ 320
Реагування на тривоги самостійно

Vam System

Протиугінна система блокує до 7 деталей автомобіля: двигун, педаль зчеплення, електроніку, ручне гальмо, батарею, паливну систему, електронний блок управління. Для активації та деактивації охорони використовується спеціальний ключ-мітка. Тільки після встановлення ключа у приймач відбувається деактивація режиму охорони.

Vam System Словаччина
Країна виробництва
Ціна від $ 380
Реагування на тривоги самостійно

Vodafone Guardian

Супутникова охоронна система, яка виробляється в країнах ЄС, та працює у 60+ країнах світу. За межами України система працює без необхідності підключення роумінгу. Для активації/деактивації режиму охорони використовуються виключно безконтактні мітки. У Vodafone Guardian передбачено контроль за рухом із вимкненим запаленюванням. Власник отримає повідомлення в мобільний додаток та дзвінок із центру, якщо авто везуть на евакуаторі.

В Україні продажем системи займається Vodafone Україна, а послуги реагування на тривоги при спробах угону авто, на яких встановлені системи Vodafone Guardian, надає компанія Benish GPS. При необхідності диспетчер Беніш може викликати поліцію до місця знаходження автомобіля, які визначаються з високою точністю завдяки GPS технологіям.

Vodafone Guardian
Країна виробництва Італія
Ціна від $177
Реагування на тривоги диспетчерський центр та самостійно

Нагадаємо, що для охорони авто можна встановити GSM-мітку