BMW 7 серії помірявся решітками з Hongqi H9

Китайський суперлюксовий седан називають Hongqi H9 конкурентом Rolls-Royce Phantom, характерною рисою якого є масивна радіаторна решітка. У H9 "гриль" також масивний, а за формою ще й нагадує про подвійні решітки нових флагманів BMW, яким дорікають за розміри цих деталей. Порівняйте.
BMW 7 серії помірявся решітками з Hongqi H9
logo23 листопада 2020, 17:01
logo0
logo0 хв

Протягом кількох останніх років виробники автомобілів постійно збільшували розмір передніх решіток, щоб привернути увагу споживачів, особливо тих, хто живе в Азії. BMW широко критикували за масштаб нових решіток, в тому числі й тих, що прикрашають передню частину 7 Серії. Втім, поруч з китайським розкішним седаном “ніздрі” 7-Series виглядають не такими вже й великими.

Також цікаво: Найшвидший суперкар Lamborghini, створений в єдиному екземплярі, показали на відео

Hongqi H9, представлений на початку цього року, сфотографували поруч з BMW 7 Серії на китайській стоянці. Зображення від Car News China показують, що, хоча решітка радіатора H9 виглядає більшою, ніж “ніздрі” 7-серії, вона трохи стильніша і цілком підходить для загального вигляду автомобіля.

Ще більш вигідно фасадна панель H9 виглядає за рахунок тонких діодних денних вогнів, які проходять по краю решітки і сполучаються зі світлодіодними фарами Matrix.

Розкішний седан оснащується одним з двом моторів на вибір: 2-літровим чотирициліндровим двигуном з турбонаддувом (252 к.с. і 380 Нм) або ж 3-літровим V6-турбо (272 к.с. і 400 Нм).