BMW незабаром представить новий X3: фото

Модель X3 стала справжнім бестселером бренду: у 2023 році BMW продала 350 000 екземплярів нових авто попри те, що актуальне, третє покоління кросовера було представлено ще в 2017 році.
BMW  готує до прем'єри новий X3 - Auto24

ФОТО: BMW Group|

Прототип BMW X3

logo15 квітня, 10:30
logo0
logo0 хв

Однак, зовсім незабаром німецький автовиробник представить четверте покоління X3. BMW поділилась зображеннями закамуфльованого прототипу. Як повідомляється, модель матиме плагін-гібридну та більш продуктивну версію M Performance.

Також цікаво: Де продаються вживані BMW X5 за п'ять доларів

На зображеннях прототип X3 M оснащений чотирьохствольною вихлопною системою й скоріш за все буде представлений у версії M50. Очікується, що буква “і” в кінці назви, яка вказує на систему впорскування палива, зникне й новий BMW X3 стане першою моделлю з новою абревіатурою.

Однак, дизельні версії збережуть маркування “d”, а гібридні – “e”. Електрифікована версія отримала нову батарею з більшою ємністю для додаткового запасу ходу. Точних характеристик BMW поки не розкриває.

Читайте також: BMW готує спортивне купе M4 CS

BMW X3 G45 2025 отримав кращий коефіцієнт лобового опору, а також ширшу колію порівняно з минулою генерацією G01. BMW заявляє, що інженерам вдалось збільшити жорсткість підвіски, завдяки новим стабілізаторам поперечної стійкості, однак це не має вплинути на комфорт під час поїздок.

Покупцям буде доступна адаптивна підвіска з амортизаторами з електронним керуванням в якості опції. Компанія каже, що оновлений X3 відмінно пройде всі краш-тести Euro NCAP, адже кросовер оснащено передовими опціями безпеки.

Електрична версія iX3 також буде представлена, однак вона буде кардинально відрізнятись від нового X3, адже буде створена на базі нещодавно презентованого Vision Neue Klasse X. Електромобіль має бути дещо більшим за розмірами за звичайну бензинову модель.

Також цікаво: BMW показала таємний прототип 7 серії з двигуном V16: фото, відео

Очікується, що BMW презентує новий X3 з двигуном внутрішнього згорання вже за декілька тижнів, а електрична версія iX3 побачить світ вже у 2025 році.