Дивіться два нових епізоди серіалу Mercedes-Benz про краш-манекенів

У Томмі та Фреда цікава і дуже важлива робота – допомагати робити автомобілі безпечнішими. Для цього їм доводиться розбиватись в машинах знову і знову.
Дивіться два нових епізоди серіалу Mercedes-Benz про краш-манекенів
logo13 липня 2020, 16:45
logo0
logo0 хв

Чи буває у вас часом відчуття в кінці робочого дня, що вас розплющило об цегляну стіну? У Фреда і Томмі точно буває, тому що це їх робота. Вони краш-манекени.

Дивіться також: Серійні бідолахи: родина втопила два дорогих позашляховики, намагаючись врятувати потопаючий човен

Друга серія короткометражного шоу називається “Криза середнього віку”. Ветеран Фред знову обурюється, через відсутність “нормальних” ушкоджень, після аварії. “Щасти вам і глядіть, не зламайте нічого”, – дає напуття оператор, перед стартом. “Зламати?! Та ці бісові Мерседеси такі безпечні, що нам пощастить, якщо отримаємо бодай подряпину!”, – відповідає Фред.

Томмі не впустив свого шансу підколоти колегу: “Якщо тобі так нудно і хочеться розбитись, може перейдеш у відділ тестування мотоциклів?”. “Я казав, що я нуджусь на цій роботі, а не переживаю кризу середнього віку”, – відповідає Фред.


У третій частині серіалу з’являється третя дійова особа. Точніше, голос, знайомий власникам сучасних Mercedes-Benz – розумний персональний асистент з голосовим управлінням. Фред, не гаючи ні секунди, одразу ж цікавиться, чи міг би він сподобатись “пані Мерседес”. Відповідь надійшла тільки після лобоого зіткнення. “Ти мені подобаєшся, Фред, але оці твої вуса – навіть не знаю...”.

Дивіться також: Моторна баба Ріна знову сіла за кермо і дала газу на "бинзіновозі": відео