Дизайнери Lexus представили сім концептів транспорту для Місяця

Транспортування в умовах низької гравітації потребує скоригованого підходу до розробки техніки. Поки що це лише теоретичні проекти, але корпорація Toyota постійно думає про день післязавтрашній.
Дизайнери Lexus представили сім концептів транспорту для Місяця

ФОТО: Lexus|

Концепт ховербайка Lexus Zero Gravity

logo17 січня 2020, 15:40
logo0
logo0 хв

Рекламний слоган Toyota – “Сьогодні, завтра, Тойота”, якнайкраще підходить для концепції транспорту для Місяця. Хоча вона й була розроблена спеціалістами Lexus.

Також цікаво: Концепт Toyota Prius виглядає, як космоліт з іншої планети (відео)

Якщо людство коли-небудь все ж заселить Місяць, сподіватимемось, що пересуватись планетою воно буде на чомусь, подібному до цих концептів Lexus. Усі вони беруть початок від іншого, більш реалістичного концепту електрокара Lexus LF-30, а створені були спеціально для журналу Document Journal.

Концепт Lexus Zero Gravity являє собою ховербайк – літаючий мотоцикл. Lexus Cosmo – також літаючий транспорт з ракетоподібними формами. “Бульбашковий” Lexus Bouncing Moon Roller уявляє транспорт в шароподібній капсулі, в якому можна пересуватись стрибаючи поверхнею, як м’яч.
Концепт-трансформер Lexus Lunar Cruisar передбачає можливість їздити поверхнею та літати, завдяки колесам, що трансформуються у гвинти квадрокоптера. Він найбільше нагадує прототип Lexus LF-30, а в назві відчувається натяк на Toyota Land Cruiser.

Фото: місячні концепти Lexus / Lexus

Концепт Lexus Lunar Mission Y призначений виключно для переміщення над поверхнею, у той час як Lexus Y являє собою шестиколісний ровер, схожий на сучасні марсоходи та луноходи. Останній концепт створений з думкою про гоночні змагання, чи, принаймні, швідкісну їзду на Місяці і носить назву Lexus Moon Racer.

Також цікаво: Перший космічний турист шукає собі супутницю для подорожі до Місяця