Електричному Ferrari бути, але не раніше, ніж за 5 років

Повністю електричний Ferrari побачить світ у 2025 році, це буде автомобіль класу GT.
Електричному Ferrari бути, але не раніше, ніж за 5 років

ФОТО: Motor1|

Авторський концепт електрокара Ferrari F80

logo13 грудня 2019, 17:17
logo0
logo0 хв

Публіка ще не встигла оговтатись від прем’єри перших в історії марки гібридних спорткарів, як з Маранелло надійшла нова сенсаційна звістка: Ferrari таки планує випустити електрокар.

Дивіться також: Марка Panoz показала готовий спорткар Avezzano

Певний досвід роботи з електрифікованими автомобілями конструктори й інженери Ferrari вже мають: в лінійці марки є гібриди SF90 Stradale та Roma. Однак в компанії переконані, що сучасні технології акумуляторів все ще відповідають високим стандартам марки і вимагають доопрацювання. А тому, появи повністю електричної моделі з гарцюючим жеребцем на капоті доведеться зачекати ще п’ять років. Про це виконавчий директор марки, Луї Камільєрі, повідомив кореспонденту порталу Autoblog.

Раніше Ferrari заявляла, що повністю електричний автомобіль з’явиться після того, як у 2022 році буде завершено поточний план підприємства, тобто не раніше 2023 року.

Камільєрі також додав, що вже зараз у Ferrari вивчають усі аспекти випуску повністю електричного автомобіля класу Grand Tourer, однак до його виходу зосередяться на розширенні гібридних моделей. Наразі виробника не влаштовують такі параметри електрокарів, як запас ходу та швидкість зарядки. Камільєрі переконаний, що через п’ять років технології просунуться вперед достатньо, аби відповідати цінностям бренду Ferrari.

Також цікаво: Відео: власник Mercedes-AMG вирішив показати бьорнаут прямо на евакуаторі