Електричний кросовер Nissan Ariya йде в серійне виробництво

Фотографії з патентів підтверджують, що перетворення шоукара на серійну модель вже не за горами.
Електричний кросовер Nissan Ariya йде в серійне виробництво

ФОТО: Autoblog|

Патентне зображенння серійного електрокросовера Nissan Ariya

logo28 квітня 2020, 16:30
logo0
logo0 хв

Японський виробник представив концепт Ariya EV на автосалоні у Токіо в жовтні минулого року, заявивши, що так виглядає конвеєрна версія приголомшливого прототипа IMx Kuro.

Читайте також: Стартували продажі Xpeng P7 – китайської відповіді Tesla Model 3

Фото: концепт Nissan IMx Kuro / Drew Phillips / Autoblog

Провісником електрокара формату X-Trail став шоукар Nissan IMx Kuro, представлений у березні 2018 року. Наприкінці минулого року він перевтілився у концепт з більш “товарною” назвою Ariya. Саме в такому вигляді він і з’явиться в автосалонах, можливо, вже влітку цього року.

Фото: концепт Nissan Ariya / Autoblog

У рух Nissan Ariya приводять два електромотори, по одному на кожній осі. Батарея встановлена ​​під підлогою. Характеристики силової установки компанія не розкрила, немає даних і про запас ходу. Якщо знову згадати про Nissan IMx, то ранній концепт також передбачав пару електродвигунів загальною потужністю у 435 к.с. і 700 Нм і запас ходу у 600 км.

Фото: патентні зображенння серійного Nissan Ariya / Autoblog

В основі Nissan Ariya лежить платформа CMF-EV, розроблена спеціально для електрокарів. Довжина кросовера становить 4600 мм, ширина – 1920 мм, висота – 1630 мм. Серед відмінностей, помітних на патентних фото та демонстраційним зразком – трохи менші колісні диски та “плавник” антени на даху.

Також цікаво: Hyundai все-таки відправить електричні концепти Prophecy та 45 EV на конвеєр