Gronos 6×6: шестиколісний G-клас від Mansory вразив бірюзовими салоном та гальмівними супортами

Всесвітньо відоме німецьке тюнінгове ательє Mansory показало свій новий витвір Gronos 6×6, чим відкрило нову сторінку в історії неймовірно розкішних позашляховиків.
Mansory Gronos 6×6: фото, конструкція, тюнінг - Auto24

ФОТО:  Mansory|

Mansory Gronos 6×6, що колись був "Мерседесом"

logo11 лютого, 17:41
logo0
logo0 хв

У світі розкоші – нові стандарти

Показаний автомобіль претендує не тільки на статус найрозкішнішої моделі та вишуканої індивідуальності в сучасній лінійці тюнінгових позашляховиків, його вже визнано технічним дивом. Це – новий стандарт у світі розкішних позашляховиків.

Читайте також Mansory затюнінговав Ferrara 296 GTB Tempesta, вселивши в нього 870 "коней"

Показане авто заново формулює межі всюдихідної мобільності та демонструє високохудожній рівень і творчий потенціал виконавців. Тут – своєрідний витвір мистецтва, але не сценічного чи образотворчого, а дизайнерського.

Звісно, вгадуються риси Mercedes G63, але вони все-таки губляться у створеній версії Gronos 6×6. Тут можна віддати належне хіба що майстерності авторів такого перетворення, котрі творчо підійшло до кожного елементу оформлення всередині та зовні.

Читайте також Mansory прокачали Porsche 911 до 900 кінських сил

Десять і не більше

Розробники обіцяють ексклюзивні враження від водіння позашляховика і гарантують, що подібного у світі більше не знайдеться - рівних з-поміж автомобілів немає. Звісно, окрім цих десяти, заявлених в тираж.

Щоправда, тут також повний ексклюзив, оскільки кожен автомобіль індивідуальний, переобладнується відповідно до конкретних побажань клієнта. Персоналізований карбоновий дизайн робить кожну машину унікальною.

З дверима "задом наперед"

Кузов Gronos 6×6 є дійсно вражає індивідуальною модифікацією. Одна з особливостей – інтеграція задніх дверей на петлях, що полегшує доступ до другого ряду та забезпечує найвищий рівень комфорту під час входу.

Зміни передбачають значні технічні коригування. Тут передбачається переміщення технології відкривання дверей і точне розташування дверних ручок для збереження гармонійного зовнішнього вигляду.

Читайте також Ferrari виграла судову справу проти тюнера Mansory за копіювання гіперкара

Ще одна видатна особливість — розширені смуги сходинок і кріплення навколо карбонових деталей. Додаткові пристрої захисту від ударів і чотири допоміжні світлодіодні ліхтарі на даху разом із передньою лебідкою підкреслюють можливості «справжнього» використання бездоріжжям.

І посилений міст на додачу

Шасі Gronos 6×6 було спеціально розроблено для максимальної мобільності на бездоріжжі. Елітний всюдихід має масивно посилений передній міст, портальну коробку передач на всіх осях, а також диференціал з блокуванням.

Завдяки спеціальному шасі з високопродуктивними амортизаторами конверсія отримала додаткові 250 мм у висоту та ширину і подовжилася на 1375 мм.

Читайте також Mansory просить майже півмільйона доларів, щоб перетворити Mercedes AMG G63 на Gronos 2021

В моторній ніші причаївся звичайний на вигляд V8. Однак двигун видає 900 к.с. і 1200 Нм крутного моменту. Підвищити потенціал допомогли новий турбокомпресор, оптимізований інтеркулер, паливна помпа високого тиску та спеціально адаптоване програмне забезпечення для двигуна і коробки передач.

У світлі світлодіодів

Щасливчики можуть багато чого вибирати з широкого асортименту шкіри, кольорів, візерунків і дизайну з карбону.

До особливостей можна віднести обшивку стелі з понад 3000 світлодіодами та численні деталі ручної роботи, які роблять автомобіль яскравим прикладом розкоші в позашляховому сегменті.

Gronos 6×6 – це автомобіль, який вражає з усіх боків і відображає пристрасть Mansory до виняткових автомобілів.

Якщо додатковими світлодіодними фарами та лебідкою для підвищення функціональності в темряві та на бездоріжжі нікого не здивуєш, то вишукані елементи внутрішнього облаштування інтер’єру приємно вразять навіть поважних художників та скульпторів.

Фото: Mansory