Hyundai готує два нових електромобілі для Європи

Корейський автовиробник незабаром презентує новий автомобіль сімейства IONIQ, а також модель початкового рівня. Таким чином компанія планує збільшити свій вплив на ринку електромобілів в регіоні.
Hyundai представить два нові електромобілі для ринку Європи у 2025 році - Auto24

ФОТО: Hyundai|

Hyundai Ioniq 5

logo20 червня, 18:00
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Як повідомляє Electrek, попри розмови про “зниження популярності електромобілів серед покупців”, Hyundai готує ще дві новинки: новий IONIQ та бюджетний Inster EV, який, як очікується, матиме цінник до 25 тисяч євро.

Також цікаво: На преміум моделях Genesis від Hyundai лущиться фарба

Новий Hyundai Inster – компактний електромобіль, який побудовано на базі моделі Casper, що продається на внутрішньому ринку в Кореї. Автовиробник каже, що запас ходу новинки становитиме до 255 км.

Тизер Hyundai Inster

Водночас новий IONIQ буде представлений пізніше цього року. Керівник Hyundai в Європі, Майкл Коул, не уточнив, яким буде новий IONIQ EV, проте більший IONIQ 9 вже був помічений шпигунами під час тестувань, тому, з високою ймовірністю, незабаром відбудеться його офіційна презентація.

Читайте також: Hyundai Ioniq 5 N отримав версію на 678 кінських сил

Керівництво Hyundai очікує, що завдяки новим моделям, починаючи з 2025 року частка електромобілів від загальної кількості проданих авто становитиме 20%. Однак, на цей рік, за словами Коула, очікувана частка нижча: «Наша мета полягає в тому, щоб продажі електромобілів становили 14 відсотків наших загальних продажів у Європі цього року — або навіть трохи більше».