Ілон Маск каже, що електрокари Tesla навчаться об'їжджати ями на дорозі

Заява була зроблена усього одним словом у коментарі до публікації одного з власників електромобіля у Twitter.
Ілон Маск каже, що електрокари Tesla навчаться об'їжджати ями на дорозі
logo8 квітня 2019, 11:30
logo0
logo0 хв

Ми знаємо, що керівник Tesla не зупиняється ні перед чим, на своєму шляху до мрії – своєї та мільйонів інших людей – масштабного поширення електричних автомобілів з 5 рівнем автономності. Бажано марки Tesla, звичайно.

Також цікаво: Українці презентують перший вітчизняний електромотоцикл в кінці квітня

Чи не щодня автопілот Tesla отримує оновлення програмного забезпечення, які покращують його роботу. Останній “твіт” Ілона Маска обіцяє системі безпілотного управління можливість оминати дорожні вибоїни. Вперед, Ілоне!

Один з власників електрокара зі Сполучених Штатів написав у своєму мікро-блозі:

“Вчора я проїхав 300 км на своїй Tesla Model 3, після останнього оновлення софту.

Система працювала відмінно, самостійно обираючи потрібну швидкість, залжно від ситуації на дорозі. Тримаючи одну руку на кермі для контролю Автопілота, я з легкістю дістався з точки А у точку Б, практично без моєї безпосередньої участі у цьому процесі.

А долучатись до процесу мені доводилось лише в одному випадку: для об’їзду вибоїн, яких поблизу Квебеку виявилось, нажаль, забагато цієї весни”.


Далі послідувало закономірне запитання, адресоване засновнику Tesla: чи працюють розробники над спроможністю електронної системи Автопілот розпізнавати та оминати ями на дорозі? Маск відповів коротко і ємко: “Безсумнівно”.

Також цікаво: Чехи добряче вмокнули Tesla Model X у грязюку (відео)