Ілон Маск заявив, що переводить підземку Loop у режим звичайних автотунелів

Тому що так простіше і ними можна користуватись вже зараз.
Ілон Маск заявив, що переводить підземку Loop у режим звичайних автотунелів

ФОТО: Jalopnik/AP|

Витсуп Ілона Маска на конференції The Boring Company

logo27 травня 2019, 18:58
logo0
logo0 хв

Остання інформація від The Boring Company схожа на крок назад на шляху до появи підземних транспортних магістралей Loop.

Дивіться також: Зазирніть всередину безпілотного пасажирського дрона Airbus (фото, відео)

У 2017 році Ілон Маск змалював сяючі перспективи для ідеї, названої Loop – павутині підземних тунелів, заради якої була заснована бурова фірма The Boring Company.


Використовувати “Луп” передбачалось різним чином, проте підземка задумувалась багаторівневою. В передостанній демонстрації було показано зовсім інше: вузький ухабистий тунель, яким Tesla проїхала на спеціальних висувних коліщатках зі швидкістю у 50 миль на годину.


Маск пообіцяв виправити нерівності і зробити підземну трасу “гладенькою мов скло”. Зараз, шість місяців опісля цих відео і заяви, з’явився доказ того, що Boring відшліфувала поверхню – автомобіль рухається тунелем зі швидкістю до 127 миль/год. Але вже без додаткових коліс.


Нажаль, у новому відео також не помітно багаторівневих магістралей з рухомими платформами. Замість цього – вузький коридор для проїзду однієї машини. І навіть якщо тунель дозволяє набагато швидше дістатись з точки “А” у точку “Б”, використовувати підземку так, як задумувалось, навряд чи вийде. Зважаючи на темпи будівництва і високу вартість робіт, від мрії про підземну мережу магістралей Ілону Маску, схоже, доведеться відмовитись.

Також цікаво: Українці збудували бойовий безпілотник і назвали його "Ласка" (фото, відео)