Qs Inspiration дебютує в Шанхаї у вигляді концепта, дизайн якого буде основою для наступних седанів бренду.

На автосалоні Shanghai Auto Show 2019 компанія Infiniti представить концепт Qs Inspiration, який надихатиме дизайнерів марки при створенні майбутніх моделей.

Також цікаво: На електричний Hyundai Kona Electric оголошені українські ціни і комплектації

Першими у списку кандидатів на серійне втілення Qs Inspiration є седани Q50 та Q70. Котрий з них отримає дизайн у стилі нового концепту – поки не ясно, однак не виключено, що обидва.

Раніше компанія Infiniti презентувала коцепти Q Inspiration та QX Inspiration, котрі обіцяла втілити у життя в 2021 році. Черговий прототип додає ваги концептуальному модельному ряду марки і демонструє готовність Infiniti до виходу на ринок електрокарів преміум-класу.


Фото: Infiniti Qs Inspiration / Infiniti

“Епоха електрифікації дає нам можливість закріпитися на позиції інноваційного бренду, готового швидко і рішуче виступати в цьому новому і стрімко зростаючому сегменті ринку”, – сказав президент Infiniti Крістіан Меньє.

Концептуальний седан побудований на новій платформі, яка розроблялась спеціально для моделей з електромоторами. Qs Inspiration отримав електричну силову установку і систему повного приводу. Решта всіх технічних характеристик автомобіля поки тримається в таємниці.

Також цікаво: Ентузіаст збудував собі електрокар і рушив на ньому в подорож по усіх континентах