Кен Блок показав свій новий болід від Audi, який замінить одразу всі його скажені "Форди"

Це Audi S1 e-tron, названий Hoonitron. Він збудований для джимхани, а отже може протистояти спорткарам з різних дисциплін.
Кен Блок показав свій новий болід від Audi, який замінить одразу всі його скажені "Форди" - 16 грудня 2021 - Auto24

ФОТО: Audi|

Audi Quattro S1 Pikes Peak, Audi S1 ​​e-tron quattro Hoonitron та Кен Блок

logo16 грудня 2021, 15:00
logo0
logo0 хв

Більше, за потенційні можливості Hoonitron вражає той факт, що інженери Audi збудували цього електричного монстра лише за чотири тижні.

Також цікаво: Розкішний Audi A8 L Horch представлений офіційно

Як ми знаємо, відомий дріфтер та раліст Кен Блок перейшов на інший бік у всіх розуміннях – став партнером європейського бренду, замість американського, промінявши Ford на Audi, а замість високопродуктивних ДВЗ у його машині тепер електромотори. У створеного з нуля спеціально для Блока прототипа Audi S1 ​​e-tron quattro Hoonitron електричних моторів два, по одному на кожній осі. Їх потужність поки не розкривається, однак гонщик зазначив, що потужності та крутного моменту вистачає, щоб з місця відразу почати “крутити бублики” на 150 км/год. Також відомо, що взірцем для творців Hoonitron був Audi Quattro S1 Pikes Peak 1987 року, на якому Вальтер Рьорль виграв “Підйом у хмари”. Історичний спорткар мав 2135-кубовий мотор потужністю у 600 кінських сил та легенький кузов, тому буквально літав.

Фото: спортпрототип Audi S1 ​​e-tron quattro Hoonitron / Audi

Audi S1 ​​e-tron quattro Hoonitron створений для джимхани (gymkhana) – суміші дріфту, ралі та каскадерських трюків – яку відтепер називають не інакше, як Elektrikhana. Нове відео з Блоком за кермом Hoonitron вийде протягом кількох місяців.

Проєктування Hoonitron узяли на себе фахівці Audi Sport у Неккарзульмі, а дизайном завідувала студія Audi Design в Інгольштадті під керівництвом Марка Ліхте. У розробці також брав участь головний інженер Кенової команди Hoonigan.