Škoda запроваджує інформаційно-розважальну систему нового покоління у своїх автомобілях

Чеський автовиробник заявив про запровадження покращеної мультимедійної системи та панелі приладів водія у своїх авто.
В автомобілях Škoda незабаром з'явиться нова інформаційно-розважальна система - Auto24

ФОТО: Skoda|

Оновлений головний екран інформаційно-розважальної системи від Skoda

logo9 лютого, 20:00
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Škoda поступово розгортає новий інтерфейс для бортових систем своїх автомобілів, які будуть не тільки простіше у використанні, але й пропонуватимуть набагато більше можливостей персоналізації.

Читайте також: Skoda показала ескізи нової Octavia

Середовище та оболонка для інформаційно-розважальних систем, яку розробила Škoda, називається Flow HMI. Вона буде однорідною та універсальною для всього модельного ряду бренду, хоча певні функції можуть відрізнятись від моделі до моделі.

Нова система відрізняється своєю технологічністю та універсальністю – кожен водій матиме змогу персоналізувати її як забажає. Основна мета, яку переслідували інженери Škoda, зробити важливі функції були легкодоступними.

Також цікаво: Унікальні Skoda, про які ви точно раніше не чули

Це забезпечується не лише кнопками та іншими фізичними елементами керування, а й новим сенсорним екраном. Новий сенсорний екран має завжди доступну нижню панель із функціями, які використовуються найчастіше та верхню панель, у якій групуються інші функції автомобіля.

Через те, що кожен водій має власні уявлення щодо важливості певних функцій, нова інформаційно-розважальна система дає можливість налаштувати окремі елементи.

Читайте також: Skoda оновила компактні Kamiq та Scala

Крім того, суттєво змінилась панель приладів. Віртуальний щиток приборів був адаптований з головним екраном. Він не тільки повторює графічний дизайн центрального сенсорного екрана, а також дозволяє налаштовувати його.

Якщо раніше користувач змінював попередньо визначені графічні види віртуальних приборів за допомогою стрілок з обох боків керма, то тепер одна стрілка змінює вміст, а інша – спосіб його відображення.

Також цікаво: Що означає логотип Skoda і як він змінився за сто років

Першими оновлену інформаційно-розважальну систему отримають нові Enyaq, Superb та Kodiaq, а згодом й інші новинки бренду.