За футболіста можна порадіти або ж позаздрити черговому скарбу в його колекції.

Роналду – один з тих клієнтів Bugatti, що заробили свої статки чесною працею, а тому футболіст не стидається і не боїться демонструвати гарні речі, на які він витрачає чималі кошти. Відомий поціновувач ювелірних прикрас, золотих годинників з діамантами, дизайнерського одягу та ультрадорогих автомобілів, Роналду поповнив свою скарбничка черговою перлиною – Bugatti Centodieci.

Дивіться також: Клуб 1000+ або найпотужніші гіперкари 2020 року

Нагадаємо, Bugatti Centodieci присвячений легендарній моделі Bugatti EB110 SS і став найпотужнішою, серед серійних автомобілів марки: віддача фірмового квад-турбо W16 об'ємом 8,0 збільшилась на 100 к.с. до 1600 к.с. Динамічні характеристики автомобіля гідні його статусу: 2,4 секунди до першої сотні на спідометрі, 6,1 секунди – до 200 км/год і 13,1 – до позначки “300”; максимальна швидкість становить 380 км/год.

Фото: Bugatti Centodieci та Bugatti EB110 SS / Bugatti

Bugatti збере лише 10 примірників Centodieci впродовж двох років. Усі вони, звісно, вже розкуплені, незважаючи на високий цінник у 8 мільйонів євро за базову версію, а одним з перших, хто отримав своє замовлення став Роналду. Футболіст – відомий шанувальник Bugatti, у його колекції вже є Veyron Grand Sport Vitesse та Chiron.


Також його колекція суперкарів включає Brabus Mercedes-AMG G 63, Lamborghini Aventador, Rolls-Royce Cullinan, a Ferrari F12 TDF, Range Rover Sport, Mercedes AMG-GLE 63, McLaren Senna, Bentley Continental GT та Chevrolet Camaro, котрий використовується як машина на кожен день. І це лише ті автомобілі, про які футболіст розказував у соцмережах. За приблизними оцінками вартість автомобільного зібрання Роналду становить близько 20 мільйонів доларів, тоді як його капітал оцінюється у 460 мільйонів доларів.

Також цікаво: Гіперкар з присмаком 30-х: Hispano Suiza відродила легендарне авто з минулого