Land Rover Defender 2020 показався на перших фото

Автомобільні папараці упіймали в об'єктив тестовий прототип нового позашляховика LR з тонами камуфляжу, поверх якого наклеєно наліпки з написом #BEST4X4XFAR. Багатообіцяюче...
Land Rover Defender 2020 показався на перших фото

ФОТО: Аutoevolution|

Land Rover Defender 2020

logo5 грудня 2018, 13:50
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Напис на борту прототипа Land Rover Defender 2020 можна прочитати, як “кращий повнопривідний позашляховик на сьогодні”. Та навряд чи нове покоління моделі збереже рамну конструкцію, яка була у попередника.

Також цікаво: Mercedes для українського президента: дайте два

Land Rover нещодавно зняв завісу з Range Rover Evoque 2020 року, але британський виробник має щось навіть краще у планах на 2020-2021 роки. Британці готують нове покоління Defender на платформі Modular Longitudinal Platform (MLA), з абсолютно новою стилістикою і кількома ступенями електричної допомоги. У планах Land Rover випуск трьох- і п'ятидверних версій моделі, не виключена поява Defender у кузові пікап.

Шпигуни упіймали майбутній Defender на ірландських дорогах, тож можемо кинути перший погляд на наступника легендарного “Дефа”. Тестовий позашляховик має бокове відкриття задньої двері і повнорозмірне запасне колесо на дверцятах багажнику. Також у “мула” можна помітити дві вихлопні труби з лівого боку. Оптика сильно замаскована.

Фото: Land Rover Defender 2020 / Аutoevolution

Наступна глава в оповіданні, розпочатому у 1948 році повинна з’явитись до кінця 2019 року, як модель 2020 року. За попередньою інформацією новий Defender отримає посилені чотирициліндрові та шестициліндрові двигуни, а згодом і гібрид-плагін версію. Коли Land Rover представив архітектуру MLA, британський автовиробник також підтвердив, що вона дозволяє використовувати повністю електричну силову установку.

Також цікаво: Податкові пільги на електромобілі продовжено: які електрокари з’являться в Україні