![Nissan потролив Франкфуртський автосалон з власним дебютом Juke 2020 у Франкфорті](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201909/1562605071d44-5c67-4665-8800-ddc3c472fba9.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
ФОТО: Carscoops|
Презентація Nissan Juke 2020 у Франкфорті
Цього року в павільйонах IAA не зустрінеш стендів Citroën, DS, Peugeot, Alfa Romeo, Fiat, Volvo, Ferrari, Rolls-Royce, Aston Martin, Alpine, Abarth, Dacia, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Toyota, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Infiniti та Nissan. Остання дозволила собі ще й пожартувати з цього приводу.
Також цікаво: Електрокар, який змінює все: Volkswagen ID.3 презентований у Франкфурті
Nissan офіційно представила друге покоління Juke напередодні Франкфуртського автосалону. Очікувалось, що вживу новинку можна буде побачити у Франкфурті, але презентацію перенесли на індивідуальну арену для кросовера у Франкфорті.
Фото: презентація Nissan Juke 2020 у Франкфорті / Carscoops
Місце з такою назвою знайде не кожен навігатор, та це не завадило Nissan влаштувати там “Франкфорт Шоу 2019”. Невеличке село Франкфорт розташоване у французькій комуні Приморська Шаранта. Знайти його (і прийти на захід) змогла лише чверть сотні людей, хоча Nissan France запрошувала усіх охочих і обіцяла приємні сюрпризи для 150 перших гостей.
Масовки не вийшло, але якщо подивитись на окремі фотографії з релізу Nissan, складається враження, що кросовери красуються на стенді масштабного автошоу. Зміна ракурсу на інших світлинах показує, що стенд влаштований просто посереде поля.
Також цікаво: ŠKODA SUPERB iV: перший плагін-гібрид чеської марки презентований у Франкфурті