Nissan потролив Франкфуртський автосалон з власним дебютом Juke 2020 у Франкфорті

Більше 20 марок цього року відмовились від участі експозицій на міжнародному автосалоні у Франкфурті і "Ніссан" – один з них. Та маркетологи компанії довели, що презентацію новинки можна проводити хоч в чистім полі.
Nissan потролив Франкфуртський автосалон з власним дебютом Juke 2020 у Франкфорті

ФОТО: Carscoops|

Презентація Nissan Juke 2020 у Франкфорті

logo11 вересня 2019, 14:00
logo0
logo0 хв

Цього року в павільйонах IAA не зустрінеш стендів Citroën, DS, Peugeot, Alfa Romeo, Fiat, Volvo, Ferrari, Rolls-Royce, Aston Martin, Alpine, Abarth, Dacia, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Toyota, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Infiniti та Nissan. Остання дозволила собі ще й пожартувати з цього приводу.

Також цікаво: Електрокар, який змінює все: Volkswagen ID.3 презентований у Франкфурті

Nissan офіційно представила друге покоління Juke напередодні Франкфуртського автосалону. Очікувалось, що вживу новинку можна буде побачити у Франкфурті, але презентацію перенесли на індивідуальну арену для кросовера у Франкфорті.

Фото: презентація Nissan Juke 2020 у Франкфорті / Carscoops

Місце з такою назвою знайде не кожен навігатор, та це не завадило Nissan влаштувати там “Франкфорт Шоу 2019”. Невеличке село Франкфорт розташоване у французькій комуні Приморська Шаранта. Знайти його (і прийти на захід) змогла лише чверть сотні людей, хоча Nissan France запрошувала усіх охочих і обіцяла приємні сюрпризи для 150 перших гостей.


Масовки не вийшло, але якщо подивитись на окремі фотографії з релізу Nissan, складається враження, що кросовери красуються на стенді масштабного автошоу. Зміна ракурсу на інших світлинах показує, що стенд влаштований просто посереде поля.

Також цікаво: ŠKODA SUPERB iV: перший плагін-гібрид чеської марки презентований у Франкфурті