Новий BMW X3 M передчасно вийшов з тіні

Зображення кросовера просочились у ЗМІ з дилерської презентації.
Новий BMW X3 M передчасно вийшов з тіні

ФОТО: Мotor1|

Новий BMW X3 M

logo22 січня 2019, 10:40
logo0
logo0 хв

Новий кросовер BMW X3 M був випадково розкритий раніше наміченої дати прем’єри. На фото можна побачити вигляд моделі і цифрову приладову панель.

Також цікаво: 2020 Volkswagen Golf 8: фото нового покоління моделі просочилось у Мережу

Офіційно спортивна модифікація кросовера BMW X3 буде презентована на автосалоні в Женеві у березні. Разом з X3 M баварці представлять і його купеподібну версію X4 M.


Фото: 2020 BMW X3 M / Мotor1

M-версія відрізняється від цивільного аналога більш агресивним дизайном передньої частини з масивними повітрозабірниками. Також можна відзначити п’ятиспицеві легкосплавні диски нового дизайну. Цікаво, що портал Bimmerpost оприлюднив зображення новинки ще у листопаді минулого року і тепер стає зрозуміло, що вони й справді демонстрували вигляд серійних “Ікс Ем”.


Фото: панель приладів BMW X3 M / Мotor1

Друга фотографія, фактично, нічого не розкриває, оскільки зображена на ній цифрова приладова панель вже знайома нам – вона така ж, як у звичайного BMW X3, лиш має невеличкий логотип М у центрі тахометра.

Фото: BMW X3 M та BMW X4 M / Bimmerpost

Очікується, що BMW X3 M отримає новий двигун – 3-літровий твін-турбо потужністю близько 450 к.с., а з набором опцій Competition Package матиме віддачу не менше 475 к.с.

Також цікаво: Німеччина хоче відмовитись від швидкісних автобанів