Новий Hyundai Tucson може виглядати ось так

Шпигунські фото та образ концепта злились в одну форму, що передбачає вигляд майбутнього кросовера четвертого покоління.
Новий Hyundai Tucson може виглядати ось так

ФОТО: AtchaCars|

Неофіційний рендер Hyundai Tucson 4-го покоління

logo15 квітня 2020, 12:01
logo0
logo0 хв

Першим провісником нового Tucson став концепт Vision T, представлений на автошоу в Лос-Анджелесі в листопаді минулого року. Використовуючи його дизайн та шпигунські фото, художник з каналу AtchaCars створив досить переконливий рендер наступного Tucson.

Також цікаво: У Мережу просочились фото нового Nissan X-Trail

Найперше, що впадає в око – новий Tucson зовсім не схожий на флагманський Hyundai Palisade, а тяжіє, скоріше, до легкових моделей марки. Для створення рендерів художник використав скульптурні форми нових Sonata та Elantra.

Відомо, що в наступному поколінні Tucson буде гібридним і отримає абсолютно новий 2,5-літровий двигун Theta3 з 8-ступінчатою автоматичною коробкою передач.

Фото: неофіційні рендери нового покоління Hyundai Tucson / AtchaCars

Згідно з “дорожньою картою” корейського автовиробника, дебют четвертого покоління Tucson призначений на цей рік, у початковій версії прем’єра планувалась на квітень, однак коронавірус вніс свої корективи, тож кросовер може затриматись з виходом. Корейський портал прогнозує, що Tucson NX4 (внутрішнє позначення) наступного року дебютує ще й у формі пікапа.

Дивіться також: Весна приходить разом з крос-кабріолетом Volkswagen T-Roc