Новий Renault Clio можуть презентувати вже в 2026 році

Нещодавно французський автовиробник представив новий електричний хетчбек Renault 5, натхненний оригінальною ретро-моделлю, проте, новий Clio може мати абсолютно іншу концепцію.
Renault готує нове покоління Clio - Auto24

ФОТО: Carcoops|

Неофіційне зображення нового Renault Clio

logo7 квітня, 11:15
logo0
logo0 хв

Звіти компанії свідчать про те, що шосте покоління Clio дебютує вже у 2026 році й буде створений для молодих сімей, які шукають автомобіль з сучасним дизайном.

Читайте також: Renault та Nissan готують нові бюджетні кросовери

Очікується, що хетчбек буде пропонуватись як з гібридними, так і з повністю електричними силовими установками. Враховуючи, що актуальне, п’яте покоління моделі дебютувало в 2019 році, поява нової генерації у 2026 році цілком очікувана – компанія Renault має традицію відводити 7 років на життєвий цикл одного покоління моделі.

Renault Clio 2023

Можливо, новий Clio буде єдиним хетчбеком з двигуном внутрішнього згорання в лінійці Renault та займе місце між електричними Twingo, R5 та Megane. Також новинка може успадкувати нову філософію дизайну компанії, створену Жилем Відалем, яку вже отримали Scenic, Rafale та оновлений Captur.

Renault R5

Наступне покоління Clio, ймовірно, базуватиметься на платформі Ampr Small (CMF-BEV), яка лежить в основі повністю електричного R5. Autocar повідомляє, що гібридна та повністю електрична версії Clio матимуть ідентичний дизайн.

Також цікаво: Представлено новий Renault Captur 2024

Цілком можливо, що новинка отримає вже існуючу гібридну силову установку, яку вже використовують актуальні Clio E-Tech та Captur E-Tech. Очевидно, що компанія Renault згодом розкриє більше подробиць про новинку.