Opel показав дорогу оптику нового покоління Corsa

Це перший тізер від німецького виробника і він віщує скору появу компактного хетчбека на публіці.
Opel показав дорогу оптику нового покоління Corsa

ФОТО: Opel|

Тизер Opel Corsa 2020

logo8 лютого 2019, 17:20
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Компанія з Рюссельхайма показала перше тизерне зображення нової Corsa 2020 – шостого покоління субкомпактного хетчбека.

Читайте також: Український олігарх придбав землю під автосалон Tesla

Додайте матричну світлодіодну оптику до шпигунських зображень нової Opel Corsa і буде зрозуміло, як виглядатиме наступне покоління суперміні. Або трохи зачекайте до офіційної прем’єри моделі пізніше цього року. Навряд чи такі фари головного світла будуть у базових версій хетчбека, але сам факт їх появи у цьому класі – вже міні-сенсація.

Новому поколінню Opel Corsa дісталась платформа Common Modular Platform від групи PSA, оскільки тепер німецький бренд належить саме французькому концерну. Разом з “Корса” на тому ж шасі їздитиме наступне покоління Peugeot 208 та багато інших моделей.

Фото: Opel Corsa 2020 / Motor1

Шпигунські знімки, отримані раніше, показують п’ятидверну версію Opel Corsa, котра, скоріш за все, буде єдиною доступною, враховуючи відмову VW Polo та SEAT Ibiza та інших однокласників від тридверних машин.

Opel ще не готовий говорити про нові технічні характеристики Corsa, однак найвірогіднішим кандидатом на місце під капотом є три-циліндровий 1,2-літровий PureTech від PSA. Компанію йому складе обіцяний раніше електричний хетчбек eCorsa, котрий представлять не раніше наступного року. Тим часом бензинова Corsa з ДВЗ має з’явитись у продажу вже до кінця поточного року.

Також цікаво: Вогняно-руда Mazda MX-5 Miata 30th Anniversary Edition осяяла стенд у Чікаго