Епічне шоу про відпочинок та захоплення лідера країни.

Телебачення Туркменістану розповіло про відпустку голови держави – Гурбангули Бердимухамедова. У ролику 62-річний президент постає майстром на всі руки та любителем гострих відчуттів.

Також цікаво: На чому їздить президент України Володимир Зеленський (фото, відео)

Аркадаг, тобто “покровитель”, Турменії знаний автолюбитель. Раніше ми вже розповідали про те, що він самостійно спроектував та навіть зібрав собі автомобіль для трофі-рейдів. Цього ж разу у хвалебному 35-хвилинному сюжеті центральний телеканал показав, що Бердимухамедов не лише вправно керує країною, а й так само майстерно вправляється зі своїм пікапом.

“Пекельні ворота” – це палаючий газовий кратер Дарвезе (“ворота”), як його прозвали аборигени. Діаметр Дарвезе становить 60 метрів, а глибина – близько 20 метрів. Ще у 1971 році місце видобутку природного газу було підпалене, аби захистити місцевих жителів та довкілля від отруєння газом, що виходив з обваленої шахти. Передбачалось, що газ вигорить за кілька діб, однак з тих пір вогонь ні на мить не вщухав.


На відео можна побачити (хронометраж 22:00), як президент Туркменістану дріфтить неподалік від краю палаючого кратеру, на збудованому ним же гоночному позашляховику. А ще він любить коней, катається на електричному велосипеді та вправляється у стрільбі. Епічніше за ці кадри може бути, хіба що, відео з лідером Північної Кореї, який роз’їжджає по світу на забороненому лімузині.

Також цікаво: Водії вишиковуються у черги, аби подивитись на роботу цього автомеханіка