Rinspeed microSNAP: багатоликий електро-под, що згодиться для усього на світі

Мультифункціональний електрокар має високі шанси стати серійним.
Rinspeed microSNAP: багатоликий електро-под, що згодиться для усього на світі
logo28 лютого 2019, 16:00
logo0
logo0 хв

Концепт Rinspeed microSNAP – не зовсім новинка, оскільки фірма представила його ще наприкінці минулого року. Однак на Женевському автосалоні буде представлено вже готову до серійного виробництва версію.

Також цікаво: Забудьте про Tesla Model 3 – на сцену вийшов Polestar 2

Вперше концепт microSNAP був представлений ​​в кінці минулого року, як менша версія попереднього прототипу під назвою SNAP.

Фото: Rinspeed microSNAP / Rinspeed

Рухома платформа Rinspeed microSNAP зі змінним кузовом має приблизно такі ж габарити, як мініатюрний сіті-кар Renault Twizy. Основою транспортного модулю є шасі типу “скейтборд”, на яке можна встановлювати змінні капсули – пасажирські, вантажні чи спеціального призначення. На Женевському автосалоні Rinspeed продемонструє процес заміни капсули.

Фото: транспортний под Rinspeed microSNAP / Rinspeed

Rinspeed співпрацює з великою кількістю компаній, серед яких Osram та 4erC, котрі забезпечили поду microSNAP сучасні технології освітлення, включаючи мікро-піксельні світлодіодні фари та цифровий номерний знак.

Фото: автономний електричний транспорт багатоцільового призначення / Rinspeed

microSNAP приводить у рух 48-вольтовий електродвигун від Mahle. Транспортник підтримує оновлення софту “по повітрю”, багатоступеневу аутентифікацію за допомогою сканера діафрагми і миттєво налаштовує інтер'єр під уподобання мешканців.


49-дюймовий світлодіодний екран на всю ширину пасажирської капсули забезпечуватиме як розважальні функції, так і доступ до меню налаштувань. Нарешті, Rinspeed microSNAP оснащений датчиками, необхідними для повністю автономного пересування.

Також цікаво: Kia показала концепт з 21 екраном всередині