Skoda засвітила Octavia RS iV 2020 на відео перед прем'єрою у Женеві

Потужна "Октавія" буде гібридом в кузовах ліфтбек та універсал.
Skoda засвітила Octavia RS iV 2020 на відео перед прем'єрою у Женеві
logo27 лютого 2020, 17:18
logo0
logo0 хв

Чеська марка оприлюднила фінальний тізер спортивної Octavia, котра вперше отримала електричний привід. Прем’єра – наступного тижня.

Дивіться також: Volvo повністю оновила лінійку з індексом 90

Вже не секрет, що техніка Octavia RS iV буде майже ідентичною агрегатам Volkswagen Golf GTE та Cupra Leon PHEV. Закамуфльовані в більшій чи меншій мірі прототипи чеського спорткара також вже не раз потрапляли в об’єктиви шпигунів, а сам виробник раніше показував ескізи новинки. І все ж, перед офіційним дебютом Skoda випустила ще один тізер, присвячений Octavia RS iV.

У короткому відео можна побачити окремі елементи екстер'єру та інтер'єру Skoda Octavia RS iV, причому в обох варіантах кузову. Особливу увагу приділили світлотехніці автомобіля.

Нагадаємо, Octavia RS iV отримає силову установку з 1,4-літрового бензинового двигуна і електромотора, які разом розвивають 245 к.с. і 400 Нм, а також батареї на 13 кіловат-годин, енергії в якій вистачить на 55 кілометрів пробігу без бензину.


Разом з RS-версією, Skoda покаже і “цивільний” гібрид Octavia iV, зі схожими агрегатами, але меншою продуктивністю – 204 к.с. та 350 Нм.

Також цікаво: Відбиток пальця на капоті Porsche коштує 7500 євро