Tesla продає звабливі сатинові шортики із написом S3XY

Вони коштують $69.420 і мають не лише напис ззаду, а й прихований підтекст. І не один.
Tesla продає звабливі сатинові шортики із написом S3XY
logo7 липня 2020, 13:40
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Черговий твіт від Ілона Маска “обвалив” сайт компанії Tesla, оскільки бажаючих придбати фірмові шорти виявилось занадто багато.

Також цікаво: Сину Ілона Маска поміняли одне дивне ім'я на інше

“Лімітоване видання шортів доступне на сайті”, – написав Маск. А вже за кілька годин з’явився ще один допис: “Лихо, ми обвалили сайт”.

S3XY – це комбінація назв чотирьох моделей марки Tesla, яку неофіційно вже давно використовують саме в такому вигляді. Тепер її можна вважати офіційною. Що ж до неочевидних значень цих шортів, то їх кілька.

По-перше, розпочавши продажі шортів, Tesla обігрує біржовий термін “short seller”. Термін має просте значення “продавець шортів”, однак на біржовому сленгу це означає метод заробітку на акціях, шляхом швидких, короткочасних купівель-продажів на падінні курсу – “короткий продавець”. Компанії Tesla та самому Ілону Маску часто закидають звинувачення у подібних методах ведення справ на біржі. Тепер же, фірму можна називати “шортселлером” цілком обґрунтовано.


По-друге, дивний цінник на товар також має пояснення. $69.420 може бути відсилкою до справи, також пов’язаної з біржою та акціями. У 2018 році Ілон Маск заявив, що збирається зробити Tesla приватною компанією, викупивши усі акції по 420 доларів. Заява спричинила значні коливання на біржі, а Комісія США з цінних паперів запідозрила Маска у маніпулюванні за допомогою таких прокламацій та в судовому порядку відсторонила його від управління компанією.

Нарешті, 420 – це “код” для маріхуани. Після славнозвісного інтерв’ю Ілона Маска ведучому Джо Рогану, під час якого мільярдер розкурив косяк, цей факт став мемом, котрий не залишив байдужим і самого героя.

Наразі робота сайту Tesla відновлена і короткі сатинові шорти для прекрасної половини людства можна замовити за означену суму.

Дивіться також: Маленький електрохетч Honda e заряджає Tesla Model 3: відео