Toyota показала, як може виглядати нова Supra TRD Performance Line

Поки що це лише проект заводського тюнінгу для нового покоління Supra.
Toyota показала, як може виглядати нова Supra TRD Performance Line

ФОТО: TRD Japan|

Toyota GR Supra Performance Line Concept TRD

logo12 лютого 2019, 14:40
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

На автошоу в Японії спортивний підрозділ Toyota Racing Development представив концепт GR Supra Performance Line Concept TRD – передвісника програми заводського тюнінгу для нового покоління Toyota Supra.

Також цікаво: BMW такого не робить: 2020 Alpina B7

Менше місяця минуло з часу прем’єри нового покоління Toyota Supra і рівно 3 тижні з моменту продажу першого купе в кузові A90 на благодійному аукціоні за два мільйони доларів. Фанати занадто довго чекали виходу цього спорткара, а тепер усе відбувається дуже швидко – вже готовий перший заводський тюнінг.

Фото: Toyota GR Supra Performance Line Concept TRD / TRD Japan

Supra TRD Concept був представлений лише як комплект кузовних елементів для покращення аеродинаміки автомобіля. Жодної інформації про технічні зміни у рамках версії TRD озвучено не було. Тим не менш, слід очікувати, що й під капотом такої Supra буде не стоковий двигун.

Фото: Toyota GR Supra Performance Line Concept TRD / TRD Japan

Щодо екстер’єру, то до тюнінг-комплекту входить такий аеродинамічний пакет: передній спліттер з розвиненими бічними закрилками, накладки для порогів і дверей, які зменшують турбулентність повітряного потоку, накладку на задній бампер також із закрилками, та спойлер на кришку багажника.

Toyota GR Supra Performance Line Concept TRD також відрізняють 19-дюймові ковані колеса з багатоспицевим малюнком. Сайт TRD багатообіцяюче повідомляє “Далі буде”. Сподіватимемось, чекати доведеться недовго.

Також цікаво: Subaru представить два гібриди e-Boxer у Женеві