Volkswagen дражнить новим поколінням Golf 2020 без дверних ручок

На тестових зразках хетчбека, вже не раз упійманих в кадр шпигунами, дверцята мали звичний вигляд.
Volkswagen дражнить новим поколінням Golf 2020 без дверних ручок

ФОТО: Volkswagen|

Дизайнерський ескіз Volkswagen Golf 2020

logo10 жовтня 2019, 11:35
logo0
logo0 хв

Свіжа порція тізерних зображень від Volkswagen в цілому підтверджує те, що демонстрували шпигунські зображення. Та куди ж поділись ручки?

Також цікаво: Гульнули на славу: під час Октоберфесту, німецька поліція відібрала права в 250 водіїв за п'яне водіння електросамокатів

Восьме покоління суперпопулярного хетчбека Golf справить світовий дебют 24 жовтня, а продажі в Європі розпочнуться ще до кінця нинішнього року. Від першого анонсу Golf Mk 8 до цього часу було отримано чимало інформації про новинку, включаючи і якісні шпигунські фото, але виробник продовжує дражнити нас тізерами.


“Динамічнішй, ніж будь-коли раніше”, – говорять про Golf 2020 його творці. А зміну образів дозволяють прослідкувати на скетчах.


В останнього “Гольф” будуть впізнавані риси попередників, а інтер’єр навіть збереже деякі лінії в архітектурі, ставши при цьому лаконічним, завдяки переходу з фізичних кнопок на управління через сенсорний екран. Також помітний легкий напівоберт центральної частини передньої панелі до водія.

За попередньою інформацією Volkswagen Golf дебютує в п’ятидверному кузові хетчек, слідом за яким буде представлений універсал. Тридверні версії моделі випускати не планують. У 2020 році Volkswagen обіцяє представити гарячі версії нової моделі – Golf R та Golf GTI.

Також цікаво: В Україні продають оригінальний Lamborghini Diablo 1992 року (фото)