Огляд вживаного Volkswagen Polo – коли набридло їздити маршруткою

Для тих, кому набридло штовхатися в маршрутках, Volkswagen Polo третього покоління може стати відмінною "навчальною конячкою" – його часто купують в якості першого автомобіля, а потім користуються довгі роки.
Volkswagen Polo бу на єврономерах - ціна, характеристики, фото

Volkswagen Polo

logo23 червня 2019, 13:33
logo0
logo0 хв

Простий, надійний і недорогий в експлуатації Volkswagen Polo третього покоління, не дивлячись на досить пристойний вік, він випускався з 1994 по 2001 рік, досі здатний виконувати функцію утилітарного міського авто.

Читайте также: Skoda Octavia "на бляхах" – вдалий компроміс

Зараз за Volkswagen Polo третього покоління української реєстрації продавці просять від 2 500 до 5 000 доларів.

Volkswagen Polo третього покоління міг бути хетчбеком, седаном чи універсалом

Кузов Фольксваген Поло

Арки задніх коліс, днище і пороги – найслабші, в плані корозійної стійкості, місця кузова. Але якщо за автомобілем належним чином стежили і проводили додаткову антикорозійну обробку, він збережеться в хорошому стані. По опору іржі він цілком порівнянний зі своїм старшим братом Volkswagen Golf.

Оброблені антикором екзкмпляри довго залишаються в хорошому стані

Мотори Volkswagen Polo

Переважна більшість "Половичків" третього покоління бензинові. Найбільш поширені двигуни – восьмиклапанники об'ємом 1,4 і 1,6 л. Їх можна вважати найбільш вдалими. Крім стандартної заміни робочих рідин, фільтрів, ременів і свічок, іншого обслуговування вони не потребують. Нормальний ресурс до заміни поршневих кілець (так званого середнього ремонту) – 300-400 тис. км. Бюджет операції 400-500 доларів.

Восьмиклапанний мотор об'ємом 1,4 л. – найпоширеніший і надійний

Читатйет также: Вибираємо автомобіль в Польщі: кращі сайти для пошуку

Рідше зустрічаються літрові чотирициліндрові (!) атмосферні мотори потужністю 50 к. с. Вони теж непогано себе зарекомендували, проте відрізняються від своїх більш потужних побратимів меншим ресурсом при фактично такій ж вартості середнього ремонту. Крім того на них не рекомендують ставити ГБО.

Атмосферні дизельні мотори об'ємом 1,9 л. вважаються дуже надійними і володіють ресурсом, що перевищує 500-600 тис. км пробігу. А ось з надувними дизелями проблем набагато більше. Детальніше про них можна почитати в оглядах Volkswagen Golf и Volkswagen Passat.

Трансмісія Фольксваген Поло

Механічні коробки передач у Volkswagen Polo дуже надійні. Єдиний мінус – часто (раз в 40-50 тис км) виходить з ладу трос зчеплення. А ось з автоматами бувають проблеми більш вагомі. Найбільш поширені, пов'язані з течею масла і несвоєчасним її усуненням. Коробка, яка втратила частину робочої рідини, досить швидко приходить в непридатність. Ремонт дорогий – бюджет запросто перевалить за 800-1000 доларів. Набагато простіше придбати аналогічний вузол на розбиранні.

ґ

Автомати, що встановлюються на Фольксваген Поло, не відрізнялися надійністю

Підвіска Volkswagen Polo

Передня підвіска проста і надійна. Частота втручань в неї безпосередньо залежить від якості запчастин. Наприклад, якщо не пошкодувати грошей і поставити всі сайлетблоки, кульові опори, наконечники рульових тяг і самі тяги від хорошого виробника, вони проїдуть 80-100 тис. км. і обійдуться в 150-200 доларів. Якщо ж економити на запчастинах, то і ресурс їх зменшиться пропорційно витратам.

Проста підвіска непогано справляється з нашими дорогами

Задня підвіска дуже проста – балка, два сайлетблока і пружини з амортизаторами. До речі, підвищеного навантаження Polo не любить. Поширюється це на варіанти з кузовом універсал. Але заміна просілих задніх пружин і витеклих амортизаторів коштуватиме 100-200 доларів, в залежності від якості запчастин.

Окремо механіки відзначають досить частий вихід з ладу передніх маточинних підшипників, особливо в автомобілів, які довго стояли. Але їх заміна коштує не дорого – 30-40 доларів за кожен.

Електрообладнання Volkswagen Polo

Якихось системних проблем з електрообладнанням Volkswagen Polo відзначено не було. Іноді виходять з ладу моторчик вентилятора охолодження двигуна, клаксон і приводи центрального замку. Але в цілому, в силу простоти конструкції і невеликої кількості компонентів, електрообладнання у Polo досить надійне.

Рекомендації Авто24

Недорогий і досить надійний Polo часто купують в якості першого автомобіля, а потім їздять на ньому довго, не бажаючи продавати.

Читайте также: Французи зробили з своїми машинами те, що не вдалось німцям