Восьмирічний хлопчик викрав мамину машину і розігнався до 140 км/год

Хлопчинка захотів відчути швидкість у своїх руках і подався на автобан, де розігнався до максимально дозволеної швидкості.
Восьмирічний хлопчик викрав мамину машину і розігнався до 140 км/год

ФОТО: Polizei NRW Soest|

8-річний автовикрадач виявився чемним водієм

logo22 серпня 2019, 16:16
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Дуже самостійний хлопчик з Німеччини виявився вправним і чемним водієм, хоча й порушував закон, роз’їжджаючи без водійських прав на машині своєї матері.

Також цікаво: Жовтогарячу Toyota Supra помітили на зйомках "Форсаж 9" (фото, відео)

Випадки, коли діти викрадають батьківські автомобілі аби “просто покататися вночі”, далеко не рідкість. Неслухи бувають зовсім малими чи майже дорослими, але обов’язково втрапляють в халепу, через свою витівку. Випадок, що трапився в Німеччині, виявився нестандартним.

Восьмирічний хлопчик з міста Зоест, федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія, поцупив мамин Volkswagen Golf з автоматичною коробкою передач та поїхав на автобан. Там він розігнався до 140 км/год, але вчасно збагнув, що може не впоратись з автомобілем на високій швидкості. Після цього він зупинив автомобіль, увімкнув аварійну сигналізацію і навіть виставив трикутний знак аварійної зупинки, чітко дотримуючись вимог ПДР.

До автобану він також дістався без жодного порушення – нічого не збив, на червоне світло зупинявся, поступався дорогою, де було потрібно. Міг би спокійно повернутись додому непоміченим, але його мати вже виявила пропажу і зателефонувала до поліції. Копи швидко знайшли машину і заскочили малого під час зупинки на автобані.


На щастя, в цій пригоді ніхто не постраждав, машина також залишилася неушкодженою. Жінка розповіла місцевому телеканалу, що її син захоплюється картингом і бамперними машинками і навіть має досвід управління справжнім автомобілем на закритій території.

Також цікаво: Практичне навчання водінню в Києві: ТОП-10 локацій на карті міста