Запуск спідкамів в Україні перенесли через карантин

МВС переносить запуск системи автоматичної фотовідеофіксації порушень правил дорожнього руху через карантинні обмеження.
Запуск спідкамів в Україні перенесли через карантин
logo29 квітня 2020, 09:30
logo0
logo0 хв

12 березня 2020 року МВС України презентувало пілотний проект системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі.

Читайте також: Як буде працювати автофіксація порушень ПДР

Тоді було повідомлено, що запуск зазначеної системи в експлуатацію очікується з 1 травня цього року. Але вже 11 березня Уряд ввів суворі карантинні заходи, аби не допустити поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території України. Ці обмеження частково стосуються і роботи певних підрозділів Національної поліції та інших організацій, задіяних в процесі роботи системи автофіксаціі.

Також цікаво: Де в Києві встановлені камери автофіксації: карта та адреси

Тому в МВС прийнято рішення по відтермінуванню роботи системи відеофіксації порушень правил дорожнього руху до закінчення режиму суворого карантину.

“Цю майже налагоджену і презентовану 12 березня систему автоматичної фотовідеофіксаціі порушень правил дорожнього руху, передусім швидкісного режиму, МВС України таки доведеться ще трохи відтермінувати. Але ненадовго. Тільки завершаться офіційно встановлені урядом обмеження, все запрацює і листи-повідомлення почнуть розсилати. А поки діє карантин - не можна наражати на небезпеку персонал Патрульна поліція України у аналітичному центрі обробки великого масиву даних, а також інших суміжних відомств”, – повідомив речник МВС Артем Шевченко.

Читайте також: В Україну повертається автофіксація і розсилка "листів щастя"

Нагадаємо, що винним у порушенні, яке зафіксовано в автоматичному режимі, за замовчанням визнається власник транспортного засобу, а не водій який скоїв правопорушення.

Також цікаво: Хто буде оплачувати штрафи, зафіксовані камерами фотофіксації та як їх уникнути