100 тисяч доларів просить продавець за іржавий Запорожець

Дарма, що він був модифікований у кабріолет з "обличчям" Москвіча.
100 тисяч доларів просить продавець за іржавий Запорожець

ФОТО: ТопЖир|

Саморобний кабріолет у стилі ЗАЗ

logo18 січня 2019, 11:40
logo0
logo0 хв

У далеких 1970-х роках майстер з Грузії збудував собі білий кабріолет, використавши те, що можна було дістати. Сьогодні його творіння на базі українського ЗАЗ.

Також цікаво: Відео: навчіть його паркуватися!

Саморобний кабріолет побудовано на Х-подібній рамі, кузовні панелі виконані зі склопластику. Розташований позаду двигун від ЗАЗ-966 має потужність 30 к.с. Від Запорожця автор узяв і підвіску та круглі задні фари.

Фото: саморобний кабріолет у стилі ЗАЗ / ТопЖир

Передня частина автомобіля виконана у стилі Москвич-412 – у нього були запозичені фари і решітка радіатора. Лобове скло – від Москвич-407, а колеса з шинами – від Жигулів.

Вигляд саморобного “спорткара” не кожному буде до смаку, а хтось навіть може назвати його химерним. Стан – також залишає бажати кращого. На мінімальний пробіг теж навряд чи доводиться розраховувати. У чому ж чекрет? У тому, що його тут немає.

Продавець просто називає автівку “авторською роботою” і оцінює її як витвір мистецтва. У 105 тисяч доларів. Не скажемо, яку картину можна купити за такі гроші, та це ціна новенького Porsche 911, наприклад. І ще сотні гарних сучасних машин…

Також цікаво: Дворічна дівчинка випала з машини, а мати поїхала далі (відео)