Audi показала зображення майбутнього електро-кросовера

Прем'єра новинки відбудеться на автосалоні у Женеві.
Audi показала зображення майбутнього електро-кросовера

ФОТО: Audi|

Audi Q4 e-tron

logo14 лютого 2019, 15:15
logo0
logo0 хв

Дизайнерські ескізи від Audi дозволяють побачити, що автовиробник приготував для дебюту у Швейцарії. перед нами малюнок компактного електричного паркетника Q4 e-tron.

Також цікаво: Скільки електромобілів та гібридів зареєстровано в Україні (інфографіка)

Зовні новачок виглядає схожим на решту сучасних Audi та “і-тронів” – передня частина нагадує флагманський Q8. При цьому радіаторна решітка – не “глуха”, як у багатьох нинішніх електрокарів. У нижній частині бампера розміщено світловий напис e-tron – це характерна риса електрокарів “Ауді”.

Фото: ескіз електричного Audi Q4 e-tron / Audi

Інформації про силову установку виробник не розкрив. Не виключено, що Q4 e-tron отримає електропривід від серійного e-tron, що складається з двох моторів загальною потужністю у 360 кінських сил і 561 Нм крутного моменту. Запас ходу на одній зарядці у нового кросовера повинен скласти не менше 400 кілометрів за циклом WLTP.

Разом з зовнішністю, Audi показала і внутрішній простір концепта Q4 e-tron. Схоже, що всередині новинка матиме мінімалістичний дизайн та три сенсорних панелі: приладову, мультимедійну та додаткову на центральному тонелі. Концепція організації простору нагадує про гранд-турер e-tron GT.

Прем'єра концепту Q4 e-tron відбудеться на автосалоні в Женеві, а серійну версію моделі зможемо побачити наприкінці 2020 року.

Також цікаво: Форд запрошує у своє ліжко