Audi також планує розробку дешевого електромобіля

Компанія Audi приєднається до перегонів автовиробників у створенні доступного електромобіля. Вона планує представити одразу декілька моделей, дешевших за Q4 e-tron, вартість якого стартує з 50 000 доларів.
Audi розробляє компактний електромобіль, що буде дешевшим ніж Q4 e-tron - Auto24

Audi Q4 e-tron

logo22 березня, 19:20
logo0
logo0 хв

Після того, як Audi нещодавно представила Q6 e-tron, компанія планує розробку меншого електромобіля, який стане наступним кроком у виконанні глобального плану переходу на виробництво виключно електричних авто.

Читайте також: В Audi розповіли, яких новинок чекати в цьому році

За словами генерального директора Гернота Долльнера, Q6 e-tron є «початком великої продуктової ініціативи». «Попри нещодавні публічні дебати, немає сумнівів, що майбутнє автомобіля — за електрикою», — пояснив керівник Audi.

Також голова Audi додав, що компанія має намір електрифікувати всі основні сегменти власних авто до 2027 року й прискорює розробку електричного еквівалента моделі A3 чи Q3 – найменших моделей в лінійці Audi.

Також цікаво: Audi презентувала оновлену A3: фото новинки

Керівник Audi не повідомив жодних деталей про новинку. Експерти очікують, що модель буде кросовером й буде побудована на платформі Volkswagen MEB, а не на новій PPE, що лягла в основу Q6 E-tron. Подейкують, що автомобіль надійде у продаж вже в 2027 році.

Окрім Audi, створенням доступного електромобіля вже займається Volkswagen, який розробляє компактний хетчбек ID.1. Водночас Ford розробляє платформу для виготовлення малих електричних пікапів.

Читайте також: Volkswagen оголосив дату початку виробництва електричного ID.1, вартістю в 20 000 доларів

Tesla також розробляє електромобіль наступного покоління з початковою ціною близько 25 000 доларів. Хоча початкові плани передбачали виготовлення електромобіля на заводі Gigafactory Mexico, генеральний директор Ілон Маск підтвердив, що він буде виготовлений у Техасі.