Обидва автомобілі збудовані на одній платформі та розділяють більшість компонентів. Обидва провалили іспит на керованість.

Чеський флагман та його німецький “кузен” не змогли показати стабільність, під час різких маневрів.

Дивіться також: Відео: Tesla Model 3 та Mazda CX-30 виконують "лосиний тест"

У нових відео від Teknikens Värld парочка від концерну Volkswagen повторила сумну історію нового Toyota RAV4. Щоправда, японський кросовер вже встиг виправити свою оцінку, а VAG ще навіть не відреагував на результати перевірки.

“Лосиний тест” є так званою “переставкою” – імітацією об'їзду перешкоди, що несподівано виявилась на дорозі. За найгіршим сценарієм, маневр може закінчитись навіть перекиданням машини, а в ідеальних умовах автомобіль має без зайвих рухів повернутись у смугу, після об’їзду перешкоди.

На швидкості 65 км/год гібридний Superb iV показав цілком прийнятний результат, але незначне збільшення швидкості помітно вплинуло на його стабільність на дорозі. Так, на швидкості 68 км/год, чеський ліфтбек проявив схильність до виляння, а на 70 км/год ситуація погіршилась ще більше і задню вісь почало зносити. Поведінка автомобіля на швидкості 72 км/год вразила експертів – машина вийшла за межі коридору з конусів, що у реальному житті може означати зіткнення з іншим авто у сусідній смузі або виліт у кювет.


Експерти відзначили, що повторили випробування за тих же умов, але з іншим водієм за кермом, щоб виключити вплив людського фактора. Результати виявились такими ж.


Не краще проявив себе на тестах і Passat GTE. Зі збільшенням швидкості, у нього проявляється надмірний знос і він не може утриматись в межах доріжки.

Дивіться також: Трьом дивним китайським електрокарам влаштували не менш дивний тест-драйв: відео