Ioniq – так тепер називатимуться усі електрокари Hyundai

Назва вдалої моделі перетворилась на самостійний бренд для електрокарів.
Ioniq – так тепер називатимуться усі електрокари Hyundai
logo10 серпня 2020, 10:40
logo0
logo0 хв

Корейський автовиробник анонсував вихід трьох нових електрокарів, позначених як Ioniq 5, Ioniq 6 та Ioniq 7, причому перший з них з'явиться вже зовсім скоро.

Також цікаво: Опція за ціною авто: чим прикрашають свої машини українські мільйонери

Свого часу Hyundai сформувала самостійний бренд з єдиної моделі бізнес-седана Genesis, а тепер має намір зробити те ж із електрокаром Ioniq. Першою моделлю нового бренду стане серійна версія концепту Hyundai 45. Цю модель виведуть на ринок у форматі середньорозмірного кросовера під назвою Ioniq 5. Дебют запланований на початок наступного року.

У 2022 році лінійку поповнить Ioniq 6 – електричний седан, створений за мотивами концепта Prophecy. А до початку 2024 року на ринку повинен з’явитись ще й повнорозмірний кросовер під іменем Ioniq 7. Про нього наразі нічого не відомо.


Технічних подробиць про майбутні новинки немає, за винятком того, що усі три електрокара будують на одній платформі – Electric Global Modular Platform (E-GMP). Вона повинна забезпечити значний запас ходу і можливість швидкої зарядки,

Новий суббренд повинен допомогти Hyundai у реалізації стратегії, згідно з якою до 2025 року компанія повинна займати третє місце в світі за обсягами виробництва екологічно чистого транспорту.

Читайте також: Land Rover не зміг захистити Defender