Кабріолет BMW 3 Серії замаскували під "Запорожець" (фото)

Виглядає як повний несмак, та все одно краще, ніж оригінал.
Кабріолет BMW 3 Серії замаскували під "Запорожець" (фото)

ФОТО: ТопЖир|

BMW 3 Серії стилізований під "Запорожець"

logo12 червня 2019, 13:00
logo0
logo0 хв

Старі “Запорожці” – відмінні піддослідні для тих, хто хоче спробувати свої сили у тюнінгу й кастомайзінгу. Дешевий проджект-кар має просту конструкцію і досить легко перетворюється на що завгодно. Та не завжди на щось добре.

Також цікаво: Тюнінг ЗАЗ: найбільша фото-галерея ЗАЗ 965, 966, 968, Таврія і Lanos у мережі!

Не так давно ми розповідали про білоруський Porsche Boxster, котрий виглядає, як “Запорожець”. Тут можна згадати ще кілька вдалих проектів: німецький ЗАЗ чи “Запорожець” з дволітровим двигуном Subaru EJ202. Творіння ж російських гаражних умільців виглядає, як плід фантазії схибленого сутенера-стрітрейсера.

В основі цієї креації лежить кабріолет BMW 3 Series E30. Кузов стилізований під ЗАЗ-968, хоча кузовні панелі BMW все ж можна розгледіти, якщо не осліпнути від ултрафіолетового кольору кузову. Під капотом з повітрозабірниками, як у Ford Mustang ховається 2,8-літрова рядна шістка потужністю у 200 к.с. Чотиримісний салон обшитий двотоновою шкірою, кольори котрої абсолютно не пасують до кузову, а загальний стиль інтер’єру розбігається з зі спортивним виглядом машини. Захисні дуги за задніми сидіннями теж видаються зайвою деталлю...

Фото: кабріолет BMW-ЗАЗ

Наразі BMW-ЗАЗ виставлено на продаж. Власник розраховує отримати за нього 7750 доларів. Та чи вартий цей творчий експеримент таких грошей – нехай вирішують ті, кому він до вподоби.

Також цікаво: Skoda Karoq Velo: кросовер з вбудованою пральною машинкою