Китайський бренд Geely нарешті вивів на ринок свого "конкурента Tesla Model 3"

Чотиридверний електрокар створений з прицілом на закордонні ринки.
Китайський бренд Geely нарешті вивів на ринок свого "конкурента Tesla Model 3"

ФОТО:  Carscoops|

Електричний седан Geely Jihe A

logo21 березня 2019, 17:53
logo0
logo0 хв

Компанія Geely розкрила інформацію про свою нову модель, котру у ЗМІ вже давно охрестили “головним китайським конкурентом Tesla Model 3”.

Також цікаво: Fisker показала електро-кросовер за 40 тисяч доларів, який мітить у конкуренти Tesla Model Y

Для ринкової версії електрокара, раніше відомого як Geely GE11, виробник обрав назву, що нагадує про американську систему найменувань – тепер новинка зветься Geely Jihe A. На цей автомобіль виробник покладає великі сподівання, оскільки збирається вивести його на ринки США і Європи. Та спочатку Jihe A з’явився на домашньому ринку Піднебесної.

Фото: електричний седан Geely Jihe A / Carscoops

У базовому виконанні Geely Jihe A оснащений електродвигуном потужністю 163 к.с. та акумуляторною батареєю на 52 кВт/год. Заявлений запас ходу на одному заряді – 410 км. Також доступна продуктивніша версія моделі з батареєю на 62 кВт/год, здатна покривати до 500 км на одному заряді. Динамічні характеристики Jihe A не надто вражаючі: 150 км/год максимальної швидкості і час прискорення до сотні більший, ніж потрібен Model 3 для набору 100 км/год на спідометрі.

Фото: салон Geely Jihe A / Carscoops

Відомі й ціни. Мінімальна вартість електрокара, в перерахунку на зрозумілу валюту, становить 22 400 доларів. Машина з 62-кіловатним акумулятором обійдеться мінімум у 25 400 доларів. З таким прайсом Geely має усі шанси обставити Tesla на домашньому ринку.

Наразі Tesla добудовує завод у Китаї для виробництва Model 3 та інших моделей, а поки завозить машини, випущені у США. Через податкові війни, спровоковані діючим президентом США, “головний конкурент” Geely у Китаї коштує від 74 000 доларів.

Також цікаво: Koenigsegg за кілька днів розпродав 125 гіперкарів вартістю від 3 мільйонів доларів кожен