Найпотужніші та найшвидші: суперкари Женевського автосалону 2018

Одна з найвизначніших подій року в автомобільному світі добігає кінця, тож прийшов час зібрати до купи усі нові суперкари та як слід їх роздивитися.
Найпотужніші та найшвидші: суперкари Женевського автосалону 2018
logo12 березня 2018, 19:59
logo0
logo0 хв

Серед новинок Женевського автосалону цього року було чимало суперкарів, вперше представлених публіці. Не будемо брати до уваги концепти, хоча кілька ефектних прототипів могли б посісти гідне місце у цьому списку. Мова – лише про “живі” моделі.

Величезна кількість новинок цього року так чи інакше пов’язані з електричною енергією. Не обійшов цей тренд і сегмент суперкарів. Поступово навіть починають говорити про системи автономного управління у суперкарах, як наприклад, Rimac C_Two. Але віддати комп’ютеру 2000 “коней” вартістю кілька мільйонів доларів та позбавити себе задоволення стримувати їх кермом видається надто нереальною. Хоча не такою вже й фантастичною, як десяь років тому.

Серед новинок грандів автоіндустрії Ferrari 488 Pista, McLaren GTR. Новинки від Koenigsegg та Lamborghini назвати серійними важко, та й новими вони не є, хоч виробники й підготували спеціальні версії своїх останніх моделей.

Також цікаво: LvChi Venere: електричний лімузин з характеристиками суперкара

Набагато цікавішими видаються роботи новачків ринку та дрібних компаній. Серед них Italdesign зі своєю першою моделлю Zerouno, гіперкар від Techrules, Rimac C_Two, згаданий вище, творіння компаній W Motors і Zenvo. Такі автомобілі не лише оживляють масові продукти, але й стимулюють великих гравців створювати нішеві машини.

Zenvo TSR-S обладнано 5,8-літровим V8 з подвійним турбонаддувом, що продукує 1177 л.с. Динаміка – 2,8 секунди до сотні. Буде випущено усього 5 таких автомобілів.

Rimac C_Two – один з найлютіших гіперкарів Женеви цього року. Електрична силова установка автомобіля має загальну потужність у 1888 кінських сил, що дозволяє йому прискорюватись до 60 миль на годину за 1,85 секунди.

Techrules знову береться довести, що “Технології рулять” зі своїм гіперкаром Ren RS. Шість електродвигунів у ньому поєднані з дизельним турбінним мотором. Потужність установки – 1287 кінських сил. Максимальна швидкість – 330 км/год. Виробник заявляє, що гіперкар здатен подолати до 1170 км на одному заряді.

Що ж, здається, час, коли гібриди та електромобілі були нудними та повільними, відходить у минуле. Залишаєтсья лише назбирати достатньо коштів на придбання одного з таких автомобілів.


Нижче ви можете знайти детальну інформацію про деякі з представлених моделей. Rimac C_Two, Corbellati Missile, Mercedes-AMG Project One, Bugatti Chiron Sport, Zenvo TSR-S, David Brown Speedback GT Silverstone Edition, Porsche 911 GT3 RS

Також цікаво: Eadon Green Zeclat: суперкар для Аль-Капоне