Наступний найшвидший автомобіль на планеті покажуть в Женеві

Компанія Koenigsegg анонсувала прем'єру спадкоємця гіперкара Agera RS.
Наступний найшвидший автомобіль на планеті покажуть в Женеві

ФОТО: Koenigsegg|

Koenigsegg Agera RS

logo29 січня 2019, 18:40
logo0
logo0 хв

Поки що безіменна модель Koenigsegg, котра замінить Agera RS, буде представлена у березні в Женеві. Шведські ЗМІ сповіщають, що новий гіперкар буде випущений серією з 125 машин.

Також цікаво: На eBay продають комплект дисків і шин для Bugatti Veyron усього за 100 тисяч доларів

Шведська газета Dagens Industri повідомляє, що нова модель Koenigsegg (котру вирішили не називати Ragnarok, як очікувалось раніше) буде випущена обмеженим тиражем всього 125 штук. Вона замінить нинішнього чемпіона у максимальній швидкості серед серійних дорожних автомобілів – Agera RS.

Новинка буде легше і потужніше, ніж Agera RS. Останній має вагу у 1315 кілограмів і оснащується 5-літровим V8-турбо потужністю понад 1300 к.с. Такі характеристики дозволили Agera RS встановити рекорд швидкості в 446,97 км/год, а абсолютний максимум, що був зафіксований під час заїздів, становив 457,49 кілометрів на годину.

За попередніми данними наступник Agera RS матиме не тільки кращі характеристики, а й значно вищий цінник. Нагадаємо, прайс на Agera RS починався від 2 мільйонів доларів. Наразі гіперкари цієї серії для замовлення вже недоступні, оскільки шведська компанія вже збудувала і продала два останні примірники, котрі отримали власні імена Тор і Вейдер.

За інформацією Dagens Industri, більше половини всіх запланованих до виробництва нових гіперкарів вже викуплені. Новинку презентують у Женеві на початку березня.

Також цікаво: Polestar номер 2 показався на двомірному фото