Rezvani Hercules 6x6 показався на фото перед дебютом

На мега-позашляховик вже приймаються замовлення.
Rezvani Hercules 6x6 показався на фото перед дебютом

ФОТО: Rezvani|

Rezvani Hercules 6x6

logo17 червня 2020, 14:21
logo0
logo0 хв

Ефектний і високоефективний позашляховик Rezvani Tank випускається вже у другому поколінні. Та його дві осі, схоже, не можуть витримати усю брутальну потужність машини. Тому американська компанія анонсувала щось ще потужніше і дорожче на трьох осях.

Ткаож цікаво: Lexus IS 2021 представлений офіційно

Rezvani Tank може бути броньованим або більш цивільним, але виглядає однаково сильним. Позашляховик зі стартовим цінником близько 300 тисяч доларів і 1000-сильним мотором є одним з найкрутіших автомобілів світу. Та на підході щось ще потужніше і сміливіше, під назвою Hercules 6x6.

Спробувавши побачити на офіційному тізері більше, ніж дозволено, ми помітили напис “NICE TRY” – “гарна спроба”, у затемненій частині зображення. Доведеться дочекатись офіційного релізу від Rezvani.

Поки що про “Геркулес” можна сказати небагато. Як і його попередники, новий позашляховик матиме армійську стилістику та дорожнью динаміку, поєднану з високим рівнем комфорту. З назви зрозуміло, що він матиме привід на всі шість коліс.

Імовірно, основою для нової моделі Rezvani, як і для Tank X, стане Jeep Wrangler JL. Якщо він успадкує силовий агрегат від чотириколісної моделі, 6,2-літровий V8-турбо забезпечить Hercules 6x6 потужністю у 1000 кінських сил і крутним моментом у 1180 ньютон-метрів.

Компанія Rezvani відкрила прийом замовлень на Hercules 6x6, із обов’язковим депозитом у $266. Ціни на новинку не оголошені, однак можна очікувати, що вони будуть вищими, ніж у Tank.

Дивіться також: SEAT представила новий бренд MÓ з лінійкою електричних двоколісників